Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün ödevi görmemiştim ama yine de birini yapmışım şansıma . Portmantoyu düzenlemiştim . Çamaşır makinesinin dışından tozunu almıştım. Deterjan gözünü temizlendim ama yatmadan hallederim onu da

Bugün yaptıklarımı da yazayım;
Günün yarısını çiğ köfte yoğurarak diğer yarısını da yaptığım çiğ köfteyi yiyerek geçirdim
Şaka bir yana azıcık İşte tuttum. Çamaşır yıkadım, astım
Çamaşır katladım
Mutfak işleri bulaşık yalaşık
Detaylı banyo temizledim.
Portmanto düzenledim.
Şimdi çay içeceğim kız uyursa inş.

Seni ne kadar merak ettik,aşkolsun diyorum sadece...

Neler yaptığımı yazayım pek bişey yapmadım eşim evdeydi geç oldu ama olsun

Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
Yatakları topladım evi havalandırdım
Kuruyan çamaşırları katladım yerleştirdim, bi makina daha attım serdim
Çamasır sepetini sildim, çamasır makinasını temizledim deterjan gözünü sildim
Banyoyu Yıkadım
Hamur yogurdum pizza yaptım
Süt aldım yoğurt mayaladım
Yemekten sonra mutfagı süpürdüm, sonra bardak kırıldı bidaha süpürdüm Bulasıkları makinaya dizdim
Fırını temizledim tepsileri yıkadım
Mutfagım toplu,çamasırlar kurumamış sabah katlarım onları da

Seni ne kadar merak ettik,aşkolsun diyorum sadece...
Ya o zamanlar çok girmeye çalıştım ama e postayı hatirlamayinca giriş yapamadım. Ara ara yine okuyordum. Baban vefat ettiğinde çok üzüldüm çok dua ettim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
Sonra pandemiden dolayı çocuklara hem kendim bakıp hemde okula yetişmeye çalışınca buralara tamamen bakamaz oldum. Hepinizi özledim ama

Akşam erken mutfağı topladım çamaşır katlandım makineye çamaşır attım yattım sabah erken kalkıp banyoyu sildim çamaşırları serdim tekrar makineye çamaşır attım şimdi yemeği yapacam ütüye başlayacam herkes kalkana kadar yapıp kahvaltı faslına geçerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…