Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gardolap rutubet kokuyor ya :/ ne etsem bu dolaba. Eşimin deri ceketi var o mu yapıyor küflenmiş yine :/ şu nem alıcı kutular var onlardan alsam içine koysam mı? Kokuyu alır mı?
Ben öyle bir kutu var bilmiyordum ama benimde eşimin bir ceketi sürekli küf oluyordu. Temizlesemde yine küf oluyor bende attım şimdi bir şey yok

Ben öyle bir kutu var bilmiyordum ama benimde eşimin bir ceketi sürekli küf oluyordu. Temizlesemde yine küf oluyor bende attım şimdi bir şey yok
Kökten temizlik

Nego ben mandalina suyumla katılayım. Bir sürü mandalina suyum var, eşim içmiyor tek başıma bitirmeye çalışıyorum.

Bir dene canım,aslında bende denesem
Alalım negom nette var denemekte fayda var.
Ceketten olduğunu düşünmüyorum çok yoğun koku var. Ceket sanki dolap yüzünden küflenmiş gibi

Senin mesajı okumadan ödev olarak verdim ama kaç gündür aklımdaydı
Oh iyi iyi ödevden yırttım
Canım mutfak olsun mu bulaşık makinesinin arkasını temizliyim diyordum ne zamandır.
Ay nasıl da hamaratım farkettin demi

Odaları topladım
Bizim nevresimleri değiştirdim
Bulaşık makinasını boşalttım
Kahvaltıdan sonra mutfağı topladım makinayı doldurdum
Lavaboyu klozeti yıkadım
Çamaşırları astım
Sandığı boşaltmıştım dün, onları yerleştirdim
Bonus bonusum kullanmadığım eşarpları elden çıkardım

Bonus un yerine de alkışlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…