Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bana kalsa mutfak diyeceğim sürekli kirleniyor anlamıyorum ki ama yarın holun halıların avizelerini silmek istiyorum

M Musluk Suyu Bonus diyor ki

Musluğa söyle ayrıntılı mutfak temizliğini hep birlikte geçen ramazan bayramından sonra 28 mayısta yaptık
Perşembeydi hatta sen pazartesiyi bekleyememiştin.

Yok yahu ondan sonra bir daha temizledik yani beni ektilerr terliksuu ile beni temizliğe gönderip ikisi kaçtı Kasım gibi bir daha yaptım ben ya yapmadım mı yoksa yaptım yaptım eminim ektilerr beni Bonus

Gardolap rutubet kokuyor ya :/ ne etsem bu dolaba. Eşimin deri ceketi var o mu yapıyor küflenmiş yine :/ şu nem alıcı kutular var onlardan alsam içine koysam mı? Kokuyu alır mı?
İşe yarıyor ben gömme dolabın içine almıştım her sene arkası küf olurdu bu sene hiç olmadı çamaşır suyunda sıkıp bırakmıştım onunmu yoksa nem alıcı mı etkili oldu bilmiyorum ama rahat ettim ikide bir herşeyi çıkarıp silmek zorunda kalıyordum

Küf yok kokusu var. Sanırım duvara bakan tahtası küfleniyor :/

Mutfak da olur salon da olur. Salon sanki bana daha iyi olur. Gerci nutfakta da balkonun cami falan silincek dolabin üstu silincek.
Mutfak diyorum son kararim

Az kalmış diyelim,zor canım ya tek başına.Neyse telefon var,internet var dimi? Bdv ye dal ekşınlı sıkılmazsın
Zor kuzum gerçekten allah düşmanıma vermesin dilemem hiç.allahtan internet falan var da görüntülü görüşebiliyorum herkesle.yoksa kafayı yerdim tek başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…