Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün ödevi görmemiştim ama yine de birini yapmışım şansıma . Portmantoyu düzenlemiştim . Çamaşır makinesinin dışından tozunu almıştım. Deterjan gözünü temizlendim ama yatmadan hallederim onu da 👍🏻

Bugün yaptıklarımı da yazayım;
Günün yarısını çiğ köfte yoğurarak diğer yarısını da yaptığım çiğ köfteyi yiyerek geçirdim 😅
Şaka bir yana azıcık İşte tuttum. Çamaşır yıkadım, astım
Çamaşır katladım
Mutfak işleri bulaşık yalaşık
Detaylı banyo temizledim.
Portmanto düzenledim.
Şimdi çay içeceğim kız uyursa inş.

Merhaba arkadaslar benim eski nickim ucyuzbesyuzdu 🙈 ama onun şifresini unuttum kayıtlı oldugum e postayida kullanmayinca tekrar giriş yapamamistim. Aylar oldu kadınlar kulubune girmeyeli. Bugün tekrardan yeni bir isimle tekrar geldim. Aranıza beni kabul eder misiniz ?
Seni ne kadar merak ettik,aşkolsun diyorum sadece...

Neler yaptığımı yazayım pek bişey yapmadım eşim evdeydi geç oldu ama olsun 😊

🎈 Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
🎈 Yatakları topladım evi havalandırdım
🎈 Kuruyan çamaşırları katladım yerleştirdim, bi makina daha attım serdim
🎈 Çamasır sepetini sildim, çamasır makinasını temizledim deterjan gözünü sildim
🎈 Banyoyu Yıkadım
🎈 Hamur yogurdum pizza yaptım
🎈 Süt aldım yoğurt mayaladım
🎈 Yemekten sonra mutfagı süpürdüm, sonra bardak kırıldı bidaha süpürdüm 😂 Bulasıkları makinaya dizdim
🎈 Fırını temizledim tepsileri yıkadım
🎈 Mutfagım toplu,çamasırlar kurumamış sabah katlarım onları da 😍

Seni ne kadar merak ettik,aşkolsun diyorum sadece...
Ya o zamanlar çok girmeye çalıştım ama e postayı hatirlamayinca giriş yapamadım. Ara ara yine okuyordum. Baban vefat ettiğinde çok üzüldüm çok dua ettim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 🤲
Sonra pandemiden dolayı çocuklara hem kendim bakıp hemde okula yetişmeye çalışınca buralara tamamen bakamaz oldum. Hepinizi özledim ama🙈🙈

Akşam erken mutfağı topladım çamaşır katlandım makineye çamaşır attım yattım sabah erken kalkıp banyoyu sildim çamaşırları serdim tekrar makineye çamaşır attım şimdi yemeği yapacam ütüye başlayacam herkes kalkana kadar yapıp kahvaltı faslına geçerim

X