Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kimsenin sandığı yok muymuş yavneden ki? Çeyizinizdeki herşeyi kullandınız mı yoksa

Aaa ne güzel ödevmiş kim vermiş acaba bonusum
Çeyizimde sandığımda yok. Bahça yapmıştık eşimin akrabaları için. Dağıttık bitti. Bana sakın verme birşey anne dedim. Birde kullanmadığım şeylerin düzenini sağlayamam. Tembeller böyledir işte

Yaptığını yazacaksın işte

Okuyor zaten canım görür

Tütsü ağır geliyor bana kullanamıyorum
Negom sandal ağacı tütsüsü var bende kokusu hafif. Migren çıktığından beri bende kokulara hassasım ama bu kötü yapmadı. Aklında olsun.
Olayın aslı şöyle ama yine de bu hikayede yanan ben olmuşumdur Vur kırbacı nedir cezam?
Ne cezası kız bende zaten yarı yoldan geri döndüm 1 yumurta için

Bonus ilk maratonum sen yoksun be ya. neyse saat 13 15 de başladım. 19 da bitirdim. 1 saat çocukların bahçe faslı bir saat kendim için molalar verdim. önce tüm odayı boşalttım. mobilya ranza yatak ne varsa çektim süpürdüm sildim. yerine koydum. aynı şekil dolap ve çalışma masası. camı sildim. yavru yatak içindeki tüm oyuncakları boşalttım. içlerini süpürüp sildim. tekrar düzenlice yerleştirdim. atılacak verilecek ayırdım. tüm fazla şeyleri eldem çıkardım. havalandırdığım halısını yerleri sildikten sonra serdim. bir tek kapısı kaldı. biraz uzun sürdü ama değdi. yarında kalan nevresimleri yıkayıp kuruyunca takacağım. yemek yendi kahvemi içeceğim. mutfak toplama için enerji yüklemesi bekliyorum.

Banyoya yedek havluları yerleştirdim
Bulaşık makinasını boşalttım
Koltuk örtülerini serdim
Yemek yaptım
Çamaşırları topladım katladım yerleştirdim

Tamam yağ siparişi verdim bile vanilya yağı var mıdır,onun kokusu çok sakinleştiriyor beni
Vaayyy çok hizlisin
AA evet portakalı gördüm, içinde yaktıkları ne portakalın? Kaşıklı olandan yapmayı deneyeceğim yapamazsan alırım
Harikasın :))

Evet canım biraz su 2-3 damla yağ katıyorum.
AA suyu da bilmiyordum.Yag için kullandigin bı marka var mı?yoksa hepsi iyi mi

Ona da bakayım canım vanilya tatlı tatlı kokuyor şimdi

Portakalin içindekiler adaçayı canım bende de var caytabaginda yakayım dedim heralde az attım hiç yanmadı bende beceremedim diye düşünüp kaldırdım

Kızlar dün oğlanı sünnet ettirdik 2 gündür gelemedim günlük işler dışında birşey yapamadım nazlı bebem beni yanından ayırmadı sözde eşim evde ama Allah kimseyi annesiz bırakmasın sadece beni istedi bu akşam oynuyor ama yinede küçükten büyükten kollamak gerekiyor birazdan uyutacam ancak mutfak toplarım

Geçmiş olsun oğluna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…