Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben doğru yerden devam edeyim
Sen gelince çaydanlığa demlerim sıkıntı yok
yesilcay ama di miiçtikçe guzellesizirz artık
Febrezein oda spreylerini seviyorum,birde bambu oda kokuları güzel oluyor
Doğal olsun diye tütsü falan demiştim,su yağın yakıldığı yagdanliklar falan var ya ama onlardan memnun olan yoksa mecbur oda spreyi daha önce otomatik fislayan bir spreyim vardı, ürkütücü bir konu konuşurken fislayinca aklım çıkmıştı ,o gün bugündür onu kullanmıyorum
Geldiysen üç kere vur

Öğlene kadar:

Çocuklar yataklarını düzeltti
Çamaşırları katladılar,ben yerleştirdim
Bulaşık makinesini boşalttılar,ben yerleştirdim
Kahvaltı sofrasını hazırladık,sofrayı topladılar,kirlileri makineye dizdiler
Ödev yaptırdım
Dağınıklığı topladılar
Battaniyeler yıkandı,astım
Öğle yemeği yedik,masayı büyük oğlum topladı
Eşim çocukları bahçeye çıkardı

Abooovvvv bu kadar ayrıntılı mi yaziciizzokurken yoruldum,ellerine sağlık
Yaptığını yazacaksın işte
Gördüm canım şimdi çok selam söyle
Okuyor zaten canım görür
Tütsü ağır geliyor bana kullanamıyorum

Bonus nereye gittin kız

S Suskunhanim ben buhurdanlık kullanıyorum canım. Portakal ve lavanta yağı çok seviyorum tavsiye ederim canım.
Canım özelden link atar mısın yeni aldıysan ya da artık fotosunu bir an önce almak istiyorum
Nasıl bir şey Anka,bende mi denesem
Çok havalı nette görüyorum ama reklam olunca guvenwmwmistim, A Anka diyorsa iyidir, alalım alalım tutsuye çocuklardan dolayı çok güvenemiyorum,oğlum alıp her yeri dolaşır sonra şupur spurebilirsen ki o en hafifi, ateşten korkarim

Dene canım evdeki negatif enerjiyi de alıyor. Rahatlık veriyor lavanta yağı. Milrobu da kırıyor. Hasta falan olurlarsa çocuklar kekik yağı yaparsın. Uçucu yağların hepsi olur.
Tamam yağ siparişi verdim bile vanilya yağı var mıdır,onun kokusu çok sakinleştiriyor beni

Benimki çok eski canım instagramdan almıştım ama neresiydi hatırlamıyorum inan ki. Şimdi çok havalı modeller var dediğin gibi:)) şunun pembesi benimki. Sobalı olanlar falan var. Çok güzel :)) kaşığı tersine kıvırıp yapanlar da var :))

Portakal kabuğundan yapan da var

Benim hanfendi üst katı boşaltmış alt kattakiler zor diye bırakmış massallah valla seninkilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…