Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben doğru yerden devam edeyim :KK70:
Sen gelince çaydanlığa demlerim sıkıntı yok :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70:yesilcay ama di mi😂😂içtikçe guzellesizirz artık😅
Febrezein oda spreylerini seviyorum,birde bambu oda kokuları güzel oluyor
Doğal olsun diye tütsü falan demiştim,su yağın yakıldığı yagdanliklar falan var ya 🙈 ama onlardan memnun olan yoksa mecbur oda spreyi🙂 daha önce otomatik fislayan bir spreyim vardı, ürkütücü bir konu konuşurken fislayinca aklım çıkmıştı ,o gün bugündür onu kullanmıyorum😂😂
Geldiysen üç kere vur:confused::confused:

Öğlene kadar:

⏱️Çocuklar yataklarını düzeltti
⏱️Çamaşırları katladılar,ben yerleştirdim
⏱️Bulaşık makinesini boşalttılar,ben yerleştirdim
⏱️Kahvaltı sofrasını hazırladık,sofrayı topladılar,kirlileri makineye dizdiler
⏱️Ödev yaptırdım
⏱️Dağınıklığı topladılar
⏱️Battaniyeler yıkandı,astım
⏱️Öğle yemeği yedik,masayı büyük oğlum topladı
⏱️Eşim çocukları bahçeye çıkardı

Abooovvvv bu kadar ayrıntılı mi yaziciizz😂okurken yoruldum,ellerine sağlık🤗
Yaptığını yazacaksın işte😅
Gördüm canım şimdi 🙁 çok selam söyle ❤️
Okuyor zaten canım görür😘
:KK70: :KK70: :KK70:yesilcay ama di mi😂😂içtikçe guzellesizirz artık😅

Doğal olsun diye tütsü falan demiştim,su yağın yakıldığı yagdanliklar falan var ya 🙈 ama onlardan memnun olan yoksa mecbur oda spreyi🙂 daha önce otomatik fislayan bir spreyim vardı, ürkütücü bir konu konuşurken fislayinca aklım çıkmıştı ,o gün bugündür onu kullanmıyorum😂😂

Geldiysen üç kere vur:confused::confused:
Tütsü ağır geliyor bana kullanamıyorum

Bonus Bonus nereye gittin kız 🥺

S Suskunhanim ben buhurdanlık kullanıyorum canım. Portakal ve lavanta yağı çok seviyorum tavsiye ederim canım.
Canım özelden link atar mısın yeni aldıysan ya da artık fotosunu🙈 bir an önce almak istiyorum😅
Nasıl bir şey Anka,bende mi denesem
Çok havalı 😂😂 nette görüyorum ama reklam olunca guvenwmwmistim, A Anka diyorsa iyidir, alalım alalım🙈 tutsuye çocuklardan dolayı çok güvenemiyorum,oğlum alıp her yeri dolaşır sonra şupur spurebilirsen ki o en hafifi, ateşten korkarim

Eklentiler

• 825CCBED-B071-4FE4-B3CE-934E5261532C.jpeg
    825CCBED-B071-4FE4-B3CE-934E5261532C.jpeg
    24,4 KB · Görüntüleme: 26
Dene canım evdeki negatif enerjiyi de alıyor. Rahatlık veriyor lavanta yağı. Milrobu da kırıyor. Hasta falan olurlarsa çocuklar kekik yağı yaparsın. Uçucu yağların hepsi olur.
Tamam yağ siparişi verdim bile😅 vanilya yağı var mıdır,onun kokusu çok sakinleştiriyor beni

Canım özelden link atar mısın yeni aldıysan ya da artık fotosunu🙈 bir an önce almak istiyorum😅

Çok havalı 😂😂 nette görüyorum ama reklam olunca guvenwmwmistim, A Anka diyorsa iyidir, alalım alalım🙈 tutsuye çocuklardan dolayı çok güvenemiyorum,oğlum alıp her yeri dolaşır sonra şupur spurebilirsen ki o en hafifi, ateşten korkarim
Benimki çok eski canım instagramdan almıştım ama neresiydi hatırlamıyorum inan ki. Şimdi çok havalı modeller var dediğin gibi:)) şunun pembesi benimki. Sobalı olanlar falan var. Çok güzel :)) kaşığı tersine kıvırıp yapanlar da var :))

Portakal kabuğundan yapan da var

D3ABF684-CCE3-4766-A9EA-6E250911A898.jpeg

Öğlene kadar:

⏱️Çocuklar yataklarını düzeltti
⏱️Çamaşırları katladılar,ben yerleştirdim
⏱️Bulaşık makinesini boşalttılar,ben yerleştirdim
⏱️Kahvaltı sofrasını hazırladık,sofrayı topladılar,kirlileri makineye dizdiler
⏱️Ödev yaptırdım
⏱️Dağınıklığı topladılar
⏱️Battaniyeler yıkandı,astım
⏱️Öğle yemeği yedik,masayı büyük oğlum topladı
⏱️Eşim çocukları bahçeye çıkardı
Benim hanfendi üst katı boşaltmış alt kattakiler zor diye bırakmış 🤦 massallah valla seninkilere

X