Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben caydanligi patlatayim en basitini alayim

Bende sandık yok ama diğer ikisini gücün yettiği kadar yaparım inşallah

Sandığıma veda ettim, çaydanlık kullanmıyorum cam için hava çok soğuk
Vestiyeri boşaltıp temizleyeceğim ben bu gün sandığa benzer dimi

Nikinik yarın ödev sırası sende ama sen yoksun
Ödevlere hergün yapılan etikete dönüşün yok.
Etiketten çıkarayım gelemiyorsan
Bu ara gelemiyorum malesef daha dogrusu ödevleri yapamiyorum cikarabilirsin beni

Sandığım yok diğer iki ödevi alıyım bende

Ben de baharı bekleyecektim de karda balkondakilerin toprakları çok çamura döndü kökleri çürür diye korktum ondan öne çektim evdekiler bahara inşallah

aa aşk olsun ne özürü güzelce fikrini söylemişsin fikir alışverişinden güzel şey mi var o +/- olayını çalışırken işler için çok güzel oturttum orda süper ilerletiyorum ama benim en büyük sorunum tek başıma yemek yiyememek ve kendime yemek hazırlamaya üşenmek gündüzü meyve kahveyle geçiştiriyorum akşam da pilav falan yaparsan bu saatte yemiyim diye hiç sofraya oturmayınca gün bitiyo su zaten hiç aklıma gelmiyo dün ve şu saate kadar bir bardak bile içmemişim önceki gün de içtim mi kaçta içtim meçhul. Köklü bi düzenleme yapmam lazım da nerden nasıl bulamıyorum. Kendimi eğitmeyi yanlış kötü huylarımı törpülemeyi çok severim aslında güzel de yol katediyorum ama konu bu olunca kalakalıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…