Düzenli Evimiz & Hayatımız

Off çok kıskandım🤩 sürekli içerdim öyle olsaydı🙈şimdi sabah Filitre dayanamazsın akşam ya da ikindin Türk kahvesi iciyorum bağımlılar gibi titreyecem yakında😅😂
Şuraya bir maşallah da koyalım🧿🧿🧿🧿

Duydum duydum duydum😂😂😂
O zaman bunları da ekleyelim şuraya🧿🧿🧿🧿maşallah çok kıskandım🙈😅

Offf canım çekti😂 en iyisi gidip uyuyayım ben😅 cümleten hayırlı geceler😍
Ben de abarttım bu ara kahveyi günde 3-4 fincan filtre kahve içiyorum içmezsem başıma ağrılar giriyo nasıl azaltcam bilmiyorum. Hayırlı geceleer 🤩

Aaa yaptıklarımı yazmadım,hemen yazayım

Öğleye kadar dersim vardı,sonrasında
🎯Evi topladım,
🎯yatakları düzelttim,
🎯camasir katladim
🎯akşam yemeğinden sonra bulaşıkları birazı makineye birazı elde derken bı baktım halıyı fircaliyorum😅

Yarınki ödevleri hazırım😍🤩

Ben de abarttım bu ara kahveyi günde 3-4 fincan filtre kahve içiyorum içmezsem başıma ağrılar giriyo nasıl azaltcam bilmiyorum. Hayırlı geceleer 🤩
Bağımlılık yaptığını düşünmeye başladım ben de gerçekten, sabah o kokuyu duymazsam basım agriyacakmis gibi geliyo ama 3-4 fazla😔dikkat et kendine

Aferin sana zaten çok iyi besleniyodun böyle mikemmel olmuş
Kahveyi çoğaltınca beslenme iyice elden gitti bugün kayda değer ne yedin diye sorsan bi kase çorba içtim 🙊 nasıl kendimi yola getircem bilmiyorum ya. Sürekli ajandayı elime alıp tamam plan yapcam uycam artık diyorum sonra ne plan yapabiliyorum ne de bişeyleri yoluna sokabiliyorum mafettim kendimi iyice

Kahveyi çoğaltınca beslenme iyice elden gitti bugün kayda değer ne yedin diye sorsan bi kase çorba içtim 🙊 nasıl kendimi yola getircem bilmiyorum ya. Sürekli ajandayı elime alıp tamam plan yapcam uycam artık diyorum sonra ne plan yapabiliyorum ne de bişeyleri yoluna sokabiliyorum mafettim kendimi iyice

Memnun oldum ben lacivert

Birlikte bi plan yapıp belirli saatlerde birbirimizi dürtsek acabası 👀

8c6b17471d9cbc063efb8a0d1e1e652a.jpg

Nası nasııı

Ben de yazim yaptıklarımı ama bişi yapmadım 🙊

ortalığı topladım
Tuvalet lavabo temizledim
Bi de balkondaki tüm çiçeklerimin topraklarını bi elden geçirdim
Havanın ısınmasını bekliyorum çiçekler benim de aklımda, roka falan da ekecegim😍sabırsızlıkla bekliyorum bahari
Canım iradeli biriysen kökten hepsini değiştirmeyi dene ama zorlaniyorsan ki beslenmenin bunda etkisi de vardır, haftalık bir beslenme ile bir de sporla ilgili hedef belirleyip sadece o hafta onları oturtmaya çalış.Bir tablo oluşturup + ve - koy yapıp yapmama durumuna göre ve yapamama sebebini de ekle gerekirse...
Gibi gibi kendince de gelistieebilirsin tabi ki🥰
Bonus saat 1 haydi yemek yiyelim
Bonus saat 3 haydi plank yapalım
Bonus saat 5 haydi su içelim
Gibi gibi örnekler 😂😂
Küçük çocuk durumu nedir bilmiyorum ama saatli programların insanı kastigini düşünüyorum🙈 bunun yerine mesela ilk kahveden sonra ikinci icilmeden mutlaka kahve yapılacak mi desek🤔 ilk kahvesini içince yazar kahvaltı yapınca da ve iki ci kahveyi içmedim yazıp aferinini alır😅

Haddimi astiysam özür dilerim🙈ben de yıllardır yapmayı istediğim şeylerle ilgili plan yapa yapa eksiklerimden kendimce ders çıkararak bu maddelere vardım ama her insanda farklıdır,naçizane paylaşmak istedim💜💜

20 Şubat ödevi Limonsuzzcay Limonsuzzcay dan

🟠 Sandığı olanlar, sandığı boşaltıp havalandırsın (ben yapıcam sizde yapın) 🙈😄
🟠 En az bir pencerenin perdesini yıkayıp camını silmek
🟠 Çaydanlıkları parlatmak

Seçin beğenin alın😍❤️🌹

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen