Düzenli Evimiz & Hayatımız

Vallahi bende onu yazacaktım. Sende yazmışsın. Benimde duşakabin camın çok güzel oldu. Baya köpürüyor zaten lifle iyi sildim sildim, kaynar su tuttum pırıl pırıl oldu. Önceden nasıl siliyormuşum dedim hatta. Ama misafir banyosu için üşeniyorum onu yarın yaparım

Cam bezlerinden mi bahsediyosunuz? Hani hafif suyla nemlendirip silip birakinca kendi kuruyo cam?
Eğer oysa valla büyük rahatlik ben de hep onunla siliyorum. Kurulamaya da camsile falan da gerek kalmıyor
2li bez şeklinde hemen fotoğrafını atacağım buraya.Bez ıslanınca yumuşacık normalde sert belkide aynı bezden bahsediyoruzdur

Ayy ben de ebeveyni mi yarin yapsam valla bittim sen yarin yaparim diyince yüz buldum hemen
2li bez şeklinde hemen fotoğrafını atacağım buraya.Bez ıslanınca yumuşacık normalde sert belkide aynı bezden bahsediyoruzdur
Olabilir benimki sert yumusak olmuyo ama hep ayni.
Tamam bekliyorum fotografini

Biz ailelerden uzağız canım İzmir’den geldi bize yakın çevrede oturan akrabalarını çağırdı

Allah razı olsun canım evim temiz için o konuda rahat e yemek de yaprım inşallah
O değil tam misafir zamanı doğum başloyomuş falan
İnsan ister istemez stres yapıyor
Benim arkadaşım misafirlere çay götürüyormuş bir anda suyu gelmiş diyorki tepsiyle bırakamıyorum geri mutfağa gidip tepsiyi bırakmış bağırıyorlarmış ona bıraksana ne yapıyorsun diye ayy aklıma geldikçe gülüyorum allah kimsenin başına vermesin inşallah

+Ebeveyn banyosu da tamam

Misafir banyosunu kiler gibi kullandigim icin pek bisey yoktu dusakabinde de. Ebeveyne o karisimi fıslattim anında cözdü bi kere ovaladim hicbisey kalmadi ben şok
Ya bu zamana kadar bosuna kolumu felc ediyomusum kolay yolu varmis

Şey ben bütün gün disardaydim yine beş milyoncuya gittim :) bı kahve fincan takımıyla bakistik ben aşık oldum ama tabi eşim olmaz dedi
Eve geldim çocukları doyurdum
Ufaklığı uyuttum hemen mutfağı falan toparladım evi süpürdum
Şimdi WC lavabo ovucam
Kızıma da takı cekmecesini sildirdim yerleştiriyor

Bidr en masum teterjanla yapıyoruz tabak çanak yıkadığımız sirke zaten gıda.
Kötü kokuyor ama değer uçucu bi koku.

Beyaz sirkeyle daha az kokuyo en ağır elma kokuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…