Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sagolun arkadaslar sizin desteğinizle gaza geldim biraz daha iyiyim şükür. Yaptıklarımı yazayım kafam dağıldı biraz işlerle uğraşınca

🎈 Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
🎈 Evi havalandırdım yatakları topladım
🎈 Evi süpürdüm
🎈 Vileda yaptım
🎈 Toz aldım
🎈 Tuvaleti yıkadım lavabosunu ovdum
🎈 Yemek yaptım,Magnolia yaptım
🎈 Kızımı biraz dısarı cıkardım yürüdük hava cok güzeldi bugun
🎈 Geldik yemek yedik bulasıkları dizdim yıkandı
🎈 Kızımı banyo yaptırdım banyoyu yıkadım,çamasır attım
🎈 Şimdide çay demledim

Akşam bakım gecesi mi yapsak hı 👀
Ben de katilirim o kadar ihtiyacim var ki:olamaz: biyiklar aldi basini gitti
İkindiyi 17:15 te kıldım anca eve geldim.
Akşamıda şimdi kılıyorum civcivim bu akşam yatsıyı 9 dan önce kılalım inş
Ben kildim geldim bonusum bu mesajla sen de yeniden hatirla bu sözünü kilmadiysan kil 💕😌

İyi akşamlar kızlaar :)
Öyle bir uğrak vereyim dedim. Zor günlerden geçiyorum bu sıra bana dua edin olur mu :KK19:
Babam gitti gideli yüzüm gülmedi ailemin,akrabalarımın bir bir gerçek yüzlerini gördüm. Allah’a havale ediyorum hepsini ama bu süreç beni çok yıpratıyor. Rabbim benim gibi zorda kalanlara kolaylık versin inşallah 🤲

Kaş bıyık yapcam. aslinda bacak falan ileri gitsem fena olmaz da.. yok onu artik yarın yaparim bugün zaten canim çıktı temizlikten:confused:
Yalniz aklima sadece kıl tüy gelmesi:KK70: hicbi sekilde maske falan gelmedi bakım anlayisimin ne kadar kıt oldugunu anlamis olduk:KK70:
Ama uyumadan yüzümü pammiga gülsuyu damlatıp silmeyi severim ya da dove sabunla yikamayi.. onu yaparim 😌

Yalniz aklima sadece kıl tüy gelmesi:KK70: hicbi sekilde maske falan gelmedi bakım anlayisimin ne kadar kıt oldugunu anlamis olduk:KK70:
Ama uyumadan yüzümü pammiga gülsuyu damlatıp silmeyi severim ya da dove sabunla yikamayi.. onu yaparim 😌
Gül suyu bana yaramadı hiç ya maden suyuynan silerim bende :)

X