Düzenli Evimiz & Hayatımız

Doğumdan iki gün öncesine kadar misafir ağırlamış biri olarak sabır ve kolaylıklar diliyorum

Allah razı olsun canım evim temiz için o konuda rahat e yemek de yaprım inşallah
O değil tam misafir zamanı doğum başloyomuş falan
İnsan ister istemez stres yapıyor

Daha düşünmemeye çalış bugün neler yapıcaksın yaz bakalım
Paniği üstümden atılım bile çok oldu da. Annemle konuştum. Baş belası kardeşimi anlattı. Bonus çok çok üzülüyorum. Depresyonumun sebebi bu çocuk. Allah herşeyin hayırlısını versin.
Bugün yatak odası temizliği yapıcam şimdi başladım. Bitince yazarım :)

Ah ne diyim Allah doğru yolu göstersin içine ilham etsin inşallah.
Ruhen hastaysa da şifasını versin

Hemen sil sil o uygulamayı

Allah razı olsun canım evim temiz için o konuda rahat e yemek de yaprım inşallah
O değil tam misafir zamanı doğum başloyomuş falan
İnsan ister istemez stres yapıyor
Ay ben 37ye kadar çalıştım doğum öncesi izinleri sonraya aktarmak için ayrılır ayrılmaz da tek başıma dip köşe temizliğimi, dondurucuya yiyecek hazırlıklarımı filan yaptım doğuma 1 hafta kala kayınvalidem geldi gelir gelmez misafir çağırdı
Morka git oluyor mu
Tövbe est morga git gibi
Allah korusun kız heceleyerek okumaktan

Maşallah sana canım kayınvalide hanımlar keşke biraz daha anlayışlı olsalar bu süreçte kendi evine çağır mübarek insan bende dün yufka aldırmıştım buzluk için ama yarınki misafirlerimin nasibiymiş demekki
Dua ediyorum inşallah Rabbim razı olur merhamet eder belki bu vesileyle doğumum kolay olur

Aman yarabbi bi temizlik yapmışım resmen zerre toz birakmadim evde kalanlar da korkup kaçmıştır

Toz aldim
Evi süpürdüm
Misafir banyosunu dusakabin tuvalet lavabo komple temizledim ( Bonus un özel piril sirke kaynar su formulunu kullandim hos oldu)
Deterjanligi düzenledim
Mutfağı toplayip bulasik makinesini calistirdim
Baska seyler de yaptim da aklima gelmiyo yorgunluktan

Birazdan ebeveyn banyosunun dusakabinine de sihirli formülden uygulayip komple temizlicem banyoyu.

Tamam demek ki sorun bezlerden çok camsil deymiş. Aynalarda kullanmayayım hiç

Tesekkur ederim. Nerelerde satılır acaba
Ben marketlerde biraz zor buluyorum genelde internetten alıyorum.Kullandığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınz

Ben marketlerde biraz zor buluyorum genelde internetten alıyorum.kullsndığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınz
Cam bezlerinden mi bahsediyosunuz? Hani hafif suyla nemlendirip silip birakinca kendi kuruyo cam?
Eğer oysa valla büyük rahatlik ben de hep onunla siliyorum. Kurulamaya da camsile falan da gerek kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…