Düzenli Evimiz & Hayatımız

gelelim bana, haftasonu agva ya gitmedim

cumartesı ıs yapmadım, sebebını anlatırım zaten.

pazar gunu 2-3 tane yemek yaptım, ev temızlıgı, detaylı banyoya da gırdım bu kez. mutfak dolaplarını falan dısından sıldım, utulerı de hallettım. dızı ızleyıp uyudum esım agvadan gece 2 de falan geldı sanırım, ustelık dogum gunuydu, barı bugun erken dön dedım kucuk pasta almıstım ama nerde, adam koy ınsanı gıbı evdekı ısler yetmıyormus gıbı, gubrelı agacın kokunu kazır falan. yemın ederım canımdan bezdım

bu sene benım ıcın cok onemlı bır yıl aslında, dogum gunume kadar kendıme bazı sureler verdım yanı hazıran. maddı manevı bır cok konuda planlama yapacagım, bır de dogum gunumden sonra. zamanı geldıgınde konusuruz , dua edın hayırlısını dıleyın kolayını dıleyın bana hanımlar. baskasının baskasına duası kabul olur cunku.

neyse sabah copler vs derken evde bıraz ugrastım, ordan gelen camasırları yıkarım aksam,

haftaıcı anneme ve babama gıdecegım babamda temızlık var annemde de koyden gelen esyalar falan var hem de esıme pasta kesecekler bız de dogum gunlerı bayramdan bıle onemlıdır :))) esım ve aılesı ruhsuz olsa da bız gunler onceden hedıye falan dusunuruz. ozenırız yani.

ben de esıme sabahtan kızdım ıse geldım sonra gomlek cok ıyı olmus benı gormeden hatta magazay gıtmeden alabılıyorsun sana hayret edıyorum dıyor ... bendekı her turlu yetenegı daha anlayamadı ya neyse işte...

haftaıcı bır kac yemek ılave etmek, camasır yıkamak dısında ısım olmayacak. ben de durumlar boyle.

29 ekım tatılınde 4 gunluk agva da amelılık hayalı kuran esımı , bu haftasonu dahıl o tarohte de dahıl protesto ederek, ızmıre yakın arkadasıma gıdebılırım, henuz planlamadım da bakalım.

Hayırlısı olsun inşallah gelecek seferde geçersin
valla kaldım ama oncesınde bomba olay aslında hocamı sıkayet etmıs olmam. bunu o an yapmadım sanırım stres ve şok etkısı ıle arabadan ınınce kendıme geldım ve cok agladım sarsıldım ve kursu aradım

bana beyınsız dedı ya kocaman adam. ben baba abı bıldım benden hedıyeler ıstedı aldım. sırf hatalı surdum dıye.

zaten sınava cok gergın ve uzuntulu gırmeme sebep oldu cunku cuma gunu yasadım bunu. parka cıkarken, rampada arabayı kaldıramadım

Utanmaz adam hediyeler felan istediği zaman değiştirseydin keşke

Bizim yeni model buharlı kazanlı ütüye göre bu başka galiba .
Bu onun dedesi oluyor yeni nesil estetikli bu garibim bizde ne estedik ne bir şey var diyor bizim yaptığımız işi kimse yapamaz yeni nesil koftiden çürük çarık servisten çıkmıyor bizim taş gibiyiz gemüğümüz sağlam diyor bakalım bu dede beni nereye kadar götürecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…