Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yuh yani nasıl böyle bir şey diyebilir. Hediye mi istedi bide sizden

güle güle kullan efser bu konfeksiyon tipimi oluyo baya büyük tefarruatlı gibi duruyo , benim kızımınkide kazanlı ama normal philips oda çok memnun
Benim ondan philips azur su tanklı vardı bende çok menündüm ama elimden düşmediği için çok kullandım bir kaç kez servise gitti sonra depremde düştü zar zor itekleyerek çalışıyordu yenilerine baktım çok pahallı eşim bu hafta İstabuldaydı ne et ütüye bak dedim o da gel etme eyleme eskisinden alalım diye çaydırmaya çalıştırdı çeyrek fiyatı oldu oldu olmadı yeniden alırsın söz dedim

Ayyy ne güzel. Ya valla ben ütüyü çok severdim. Evlendim ütü başta iyiydi sonra işkence oldu resmen. Bu yeni aldığımız da iyi ama yok istediğim gibi değil
Kuzum bunda tek sıkıntı ağır olması yoksa diğer kazanlı ütülerle kıyaslanamaz perfonmas süper
Ama bir azur kadar hafif değil iyi tarafından bakalım kol kası yaptırır

Kuzum bunda tek sıkıntı ağır olması yok diğer kazanlı ütülerle kıyaslanamaz perfonmas süper
Ama bir azur kadar hafif değil kol kası yaptırır
Hayırlı olsun
efser ütü birikince gelirim
Benim büyük kız da yay burcu ve en sevdiği ütü yapmak o yüzden o hallediyor bizde ütüyü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…