Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bir ütü prf olarak şöyle kısyaslama yapayım
Bak bu gömlek yakalarının arkası vardır ne yaparsanız acılmaz kırışık kalır hatta orda yapılan dikiş hataları yoğunlukta en çok orda yapılırorayı çok güzel açtı ve mutazam etti

Dip not:İyi terzi yakayı ustalıkla giysiye monte edendir kıyafeti alırken ilk bakmanız gereken yer giysinin yakası,bu hangi yaka olursa olsun acemi terzi hazır konfeksyonda dahi olsa yakayı ilk zamanlar giysiye tam oturduramaz

Eklentiler

• IMG_8303.jpeg
    241,1 KB · Görüntüleme: 17
Yuh yani nasıl böyle bir şey diyebilir. Hediye mi istedi bide sizden
ya sormayın.

canım kızım kemal abine bır thısrt alırsın bak ne guzel ogrettım sana dıyıp ılk sınavdan once ıstedı ben de ogretıyor ve ısıme yarıyor dıye resmen yalakalık olsun bıraz dıye aldım daha tshırtı ısterken zaten aynı anda parfum de ıstedı ben oyaladım basımdan savdım yani.

tekrar kalınca bu kesın ıster durur ben de utanırım dedım ve daha derslere baslarken aldım hedıyeyı.

5 dk gec kalsam haber verdım bekletmedım hep bır abı baba olarak gordum saygı gosterdım hep tesekkur ettım gercekten olayın mantıgını anlattıgı ve ogrettıgı ıcın. evet bu zaten onun gorevı ama bu zamana kadar gecmıs yıllarda da boyle hocaya denk gelmedıgım ıcın hedıyem olsun hayrım olsun vs adını ne koyarsanız hepsının yerıne gecsın dıyerek aldım .

ama ustune bır de hakaret duydum son derste. motıvasyonum zaten full dagıldı esım ben de sınava gelecegım dedı orda sorun cıkmasın dıye sen agva ya gıt ben kontrolluyum tartısma yapmam dedım gonderdım. bılır beni, haksızlıga hıc gelemem, olecegımı bılsem savunurum sesımı cıkarırım benle alakalı olsun olmasın konu.

papatyamm bilir beni az çok, sosyal medyada bile durmam giydiririm valla ben.

üzüldüm canım ,neyse sağlık olsun diyelim bi dahakine geçersin inşallah
amin inşallah valla artık travma halıne geldı bu.

10 sene once ıkı kez dosya yaktım

ustunde ıstanbulda ehlıyet almaya calısmak, hoca ıle yasadıklarım falan derken artık ıyıce hevesım de kactı yalan değil

Çok şaşkınım yaa utanmadan nasıl istemiş bide hakaret etmiş daha. Kurs ne dedi şikayet edince

nasıl yani bunlar daha mı ucuz

Hayırlı olsun
efser ütü birikince gelirim
Benim büyük kız da yay burcu ve en sevdiği ütü yapmak o yüzden o hallediyor bizde ütüyü
aa ütüyü sevende varmı bana çok zor geliyo helede yazın sıcaklarda
ne güzel bi arkadaşım vardı ütüye çağırıyodum eşi öldü geçen sene yılbaşında o yüzden ankaraya oğlunun yanına taşınmak zorunda kaldı ,haliyle ütülerde bana kaldı

Son düzenleme:
Çok şaşkınım yaa utanmadan nasıl istemiş bide hakaret etmiş daha. Kurs ne dedi şikayet edince
kurs, ozurler vsler uzun uzun telefon gorusmelerımız oldu

hocamı da degıstırecek, bu yeterlı degıl dedım %50 kendı heyecanımdan kaldıysam, motıvasyon dusuklugum de %50 dedım. ozel ek ders ıstedım yonetımle gorusecegız dedıler. daha var , 2-3 hafta hıc bır sey de dusunmek ıstemıyorum ısın acıksası bu konuda.

cok yıprandım her anlamda. maddı manevı zaman stres ozguven derken haftalardır hatta aylardır buyuk bır yuk benım ıcın cıdden.

benım annem utu cok sever

benım sırf 5 tane mansetlı esımın gomlekler. zaman zaman ceketlerımız, zaten takım elbıseler ıkımızın de. nevresım, thısrt vs derken cok cıkuyor ben allahtan 4-5 ay once, azur aldım aynen, ve cıdden baya rahatlattı beni.

ya şimdi bide şu L park iki duba arası park falan istiyolarmış , ben 2007 de aldım öyle bişe yoktu şimdi olsa bende kalırdım kesin canını sıkma , kadınların elinden hiç bişe kurtulmaz bi dahakine olur özel hoca tutarsın gerekirse bu dersane hocasıydı sanırım,

benmide azur serisi 1,5 yıl falan oldu alalı ama kazanlı değil normal

burdaki fiyatıda çok deil ben 1,5 sene önce normal philips azur serisi bi ütü aldım kazanlı deil 2500 falandı,şimdi onlar bile baya olmuştur şimdi baktım 4600 tl olmuş

Kaçıncı hakkınızdı bu

burdaki fiyatıda çok deil ben 1,5 sene önce normal philips azur serisi bi ütü aldım kazanlı deil 2500 falandı,şimdi onlar bile baya olmuştur şimdi baktım 4600 tl olmuş
Bende aldığımda son modelini almıştım yine uçuk fiyattı dayanılılık için konuşmak henüz erken kullanıp bir sıkıntı çıkarsa yazarım ama işlevsel olarak tek kusuru ağır belkide kullandığım ütünün hafifliğine göre bana ağır geliyor olabilir,bu ağırlık ütüleme kalitesindede
Etkilidir, verdiği ağırlık bastırmadan daha etkili ütüleme sağlıyordur ağırlık özeliğide bundan kaynaklıkdır
Ama ütü perfonmansı onların üstünte bunu rahatlıkla söyleyebilirim

Odurdmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…