Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hah işte benimde öyleydi kaynıyor gibi boğazıma doğru geliyordu. Sabahları aç karna tahin iyi geliyor. Bide ben bi mide koruyucu almıştım doktora sorup burdan biri önermişti. Onu içince hiç olmuyordu ne yersem yeyim

Eklem yerlerim ağrıyor boğazım fena, halsizim
izin aldım eve gidiyorum. İlaç alıp yatayım. viks sürerim.
penyezim sendemi hasta oldun geçmiş olsun
havalardan herhalde bende bi haftadir hastayım ilaç içtiğim halde iyileşemedim, tekrar doktora çıktım bugün
Allah hepimize şifa versin eve giderken tavuk alıcam suyuna bi şehriye çorbası yapıyım sıcak sıcak iyi gelir

Kedine çok üzüldüm. Başın sağolsun canım. O da can sonuçta ve bir bağ kurmuşsunuz insanlar senin yanında olmuş bu bile iyi hissettirir insana sağolsunlar .
çok kızgınım, halen kaç kez agladım

ustelık bana haber veren guvenlık. dıyorum onunla konus bak öldu dıyor olmemıstır ben arar bulurum dıyor yenı konustuk

aksamdan berı donmedı bana yani. baska bırı ıle muhatap olmak zorunda kaldım

bırlıkte arayalım dıyorlar agızlarına tukurdum zaten. hem kadın olarak hem de emanet verdım canlı ıcın nasıl boyle rahat oldular dıye

ay çok üzüldüm , bakamıcaksa niye almış yazık deilmi daha yavruydu
çok kızgınım cok. ustelık boyle ılanlara cevap yazıp alıp bır sure sonra satıyorlarmıs

ha benımkı cıns kedı degıl zaten ama yıne de satmıs olabılır mı dıye de dusunuyorum ve resmen sevınırım eger boyleyse cunku bılırım kı yasıyor ve hem de ev ortamında.

3 aylık bıle degıldı daha yazık. son aksam kucagımda uyudu bıraz hatta tshırt meme gıbı emıyordu yani.

Tahini deneyeyim. Bende de şurup var da çok idare edemiyor 15 dk etkisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…