Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonus salamura yaprak alıyoruz alır almaz suyunu süzüp buzluga koyuyoruz birleştikçe çıkarıp sarıp tekrar buzluga koyuypruz senelerdir hiç bir şey olmadı

Pişirdiği için sütü sorun olmaz sanırım. Sütü eti bende koymam. Ama diğerlerini hep yapıyorum

Son düzenleme:
Bonus salamura yaprak alıyoruz alır almaz suyunu süzüp buzluga koyuyoruz birleştikçe çıkarıp sarıp tekrar buzluga koyuypruz senelerdir hiç bir şey olmadı

BEn de öyle yapıyorum salamurayı dondurucuya koyuyorum pişireceğim kadar çıkarıyorum.
Artarsa yaprak geri koymuyorum dolabın içine koyuyorum birkaç gün içinde kullanıyorum.

Bişey olur demedim zaten bu şey gibi sigara akciğer kanseri yapıyor ama her içen akciğer kanseri olmuyor.

Bakteri üretiyor diye tekrar dondurulmaz.
pişmiş ürün çözülmesi beklenir ama tam pişmemiş ürünler yarı donuk kullanılıyor

Çiğ sütü dondurmakta sorun yok doğrusu o. Ama çözdürüp birazını yoğurt yapar gerisini koyarsan o olmuyor işte yufkada aynı.

Risk var yani haklısın

Balkonda ayrı var.
Mutfakta ayrı var.
Çöp kovam..
İkiside doluyor .
Hepsini tek seferde at beybi yürüyüş olsun diye atma
Ya hayır ben böyle düşünmüyorum buna da bi düzen kurabilirler bence. Çünkü bi çok bilgiye netten ulaşmakla burda akıl alışverişi yapmak aynı değil bence.
Hele geçen biri afrikada kesilen adak kabul oluyor mu falan diye bişey sordu. Yani o bile kapatılmış ne alaka dedim
Evet hatırlıyorum ben kadına özelden yazmıştım sonra

Çiğ sütü dondurmakta sorun yok doğrusu o. Ama çözdürüp birazını yoğurt yapar gerisini koyarsan o olmuyor işte yufkada aynı.
Genel doğru öyle tekrar dondurulmaz ama marketlerin dondurulmuş ürünleri bile eve gelene kadar çözülüyor örneğin bezelye aldım indirim denk geldi birini pişirdim diğerlerini buzluğa attım tekrar çoğu kişi de yapıyordur bunu zaten tam olarak soğuk zincirle mi giriyor o markete orası da meçhul zaten

Oraya gidene kadar çözülüyor oda pişirip buzluğa atıyormuş gıda mühendisi olunca daha çok bunları yapmayın demesini beklerdim oysa ki

Olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…