Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çünkü mesele dinse saygı duymayan çok oluyor ileri gidiyorlar en iyisi konuşulmasın denmiş sanırım.
Konuşmayı becerselerdi dine karşı olanlar konuşulurdu.
Başka şeyler de ileri gidildiği çok oluyor ya banlanıyorlar tamam. Gerçekten canım sıkıldı neden bilmiyorum. Bi üye bşy sormuştu herkes üslubuna uygun yazıyor. Hopp konu kapandı

Bu konuda aynen bende doluyum sabah iki konu vardı Bdv de

Konu başka ama kendi inançlarını inanmadıklarını yazıyorlar bazen dine inanca laf ediyorlar

Ve insanı çileden çıkaran şeyler yazıyorlar sonra tartışmalar büyüyor dini bölüm var oraya yazmaları gerekiyor çoğu konuyu

Kız sormuş hiç dinle ilgili namazla ilgili bir şey öğrenmedim diye bazende bilerek konu açılıyor çünkü hassas konu

Diğeri diyor ki ben öğrenmedim öğrenmekte istemem gibi herkesin inancı zerre umrumda değil fakat konuyu atesleyenler oluyor

Son zamanlarda dina laf eden yok eskiden ne kavgalar olurdu neler neler yazarlardı

En güzeli yasak olması öğrenmek isteyen her yerden öğrenir yeter ki o istek olsun

Son düzenleme:
Hele geçen biri afrikada kesilen adak kabul oluyor mu falan diye bişey sordu. Yani o bile kapatılmış ne alaka dedim

Et ürününde geri pişirmesi lazım onlarda bişey olmaz diye biliyorum bende senin gibi
Şöyle benim kv toplu Böreklik yapıyor buzluğa koyuyor herkesin yaşadığı yer uzak elti görümce gibi evlerine gidince çözülmüş oluyor haliyle o zaman sarıp buzluğa atıyorlar bende dahil eltim gıda mühendisi buradan çiğ sütü dondurup götürüyor orada pişirip küçük şişelerde tekrar buzluğa atıyorum diyor ben sütü ikinci kez buzluğa atmam mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…