Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı akşamlar kızlar
Ben de sabahtan yemek yaptım
Tencereleri boşaltıp onları yıkadım
Tezgahı lavaboyu temizledim
2 makine çamaşır yıkandı onları asip kuruttum yerleştirmesi kaldı
Gardroplar karışmış yine. Bir iki raf düzelttim yarın bi daha bakıp devam edicem inşallah.
Mutfak toplu

Evet taşındım biraz eksikler var ama olsun zamanla hallederiz
Sen nasılsın hamilelik süreci nasıl geçiyor
Hayırla huzurla oturun canım
İyi canım ağrılarım falan oluyor hızla kilo alıyorum ama şükür geçici şeyler

Bitmez bacım bitmez, kendimi postacı gibi hissediyorum bütün gün dağıtıp bitirsen de sabah kalktığında gene yığılmış oluyorb
3 yillik evliyimm daha evin her yerini aynı anda tertemiz hiç göremedim ev büyük yetişemiyorum

3 yillik evliyimm daha evin her yerini aynı anda tertemiz hiç göremedim ev büyük yetişemiyorum
Bizim küçük ben yine yetişemiyorum ben de 3.5 senelik evliyim aynı şimdi annemin babamın yanına gidicem bir yandan seviniyorum bir yandan da döndüğümde ki manzara için üzülüyorum

Yine de kremle mutlaka yeni çatlak oluşmaz birde düzenli kese ile azalır doğum sonrasında
Tam tedavi gibi bir şey uyguluyordum at kılı fırçayla hamile olunca bıraktım senin dedigini deniyim inşallah etkisini görürüm

Bizim küçük ben yine yetişemiyorum ben de 3.5 senelik evliyim aynı şimdi annemin babamın yanına gidicem bir yandan seviniyorum bir yandan da döndüğümde ki manzara için üzülüyorum
Ailenle olmanın tadını çıkar ev yine temizlenir

Aaa çatlaklara kese mi yapılıyor ilk defa duydum ben de yapayım bari ama tam dikişin üstü çokta bastıramam da
Evet özel fırça ve keselwri de var baya azalıyor benim ilk de değil ikinci doğumda çok catlagim olmuştu azaldı

Sağ ol canım Allah razı olsun 5 aylik
Seninde hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün
İlk çocuk muydu nasıl gidiyor
Yarılamışsın maşallah
Çok teşekkür ederim canim amin inşallah
Evet ilk çocuk güzel gidiyor çok şükür alıştım ama ilk olunca insanın düzeni bi anda değişiveriyormuş başlarda neye uğradığıma şaşırmıştım şimdi daha iyi şükür

Aaa seninde yenidoğan bebeğin var Allah bağışlasın zor değil mii
Benim de 5 aylık olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…