Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selamlar kızlar, iki gündür yoktum sizi çok özledim ara ara girip çıktım ama telefonu elime almaya yazmaya vakit bulamadım
Benim kızçe 4. Ay atakları mıdır nedir başladı sanırım çok huysuz, yemiyor, uyumuyor, durmuyor ağlıyor sürekli kucakta durmak istiyor, iki gündür feleğim şaştı resmen doğduğu günlere geri döndük.
İki gündür de sadece yemek yapıyorum tek kolla yapabildiğim kadar başka da bir iş yapamadım 😀
Yarın paydos ediyorum kayınvalideye gidip orda yicem 😀
Eşim bile farketti artık buraya girmeyip sizleri konuşmamamdan mıdır, yoksa yorgunluktan mıdır, noldu sana diyor iki gündür enerjin yok modun düşük gruba girmiyor musun artık diyor 😀
Velhasıl kelam sizi seviyorum , iyi geceler😍😍

Günaydın hayırlı sabahlar :KK68:

IMG-20240826-WA0000.jpg

Kızlar dün sabah evde çay demlemedim yemekte vardı bulaşık makinesine hiç dokmadım bugün çay demlek için demliği ve süzgeci makineden çıkardım pırıl pırıl olmuş
Valla inanmadım çay lekesini çıkarmak için çamaşır suyunda bekletip malum f..... deterjanla makineye atardım asla tek başına çıkarmazdı
Burda beni düşündüren çok mu kimyasal var yoksa üzerinde yazdığı gibi karbonatınmı etkisi inşallah iyibirşeydir

Eklentiler

• IMG_8176.jpeg
    IMG_8176.jpeg
    107,5 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar dün sabah evde çay demlemedim yemekte vardı bulaşık makinesine hiç dokmadım bugün çay demlek için demliği ve süzgeci makineden çıkardım pırıl pırıl olmuş
Valla inanmadım çay lekesini çıkarmak için çamaşır suyunda bekletip malum f..... deterjanla makineye atardım asla tek başına çıkarmazdı
Burda beni düşündüren çok mu kimyasal var yoksa üzerinde yazdığı gibi karbonatınmı etkisi inşallah iyibirşeydir
Efserim hangi yerli marka kullandın

Ben sparx ve renax ikisini de kullandım ve kullanmaya devam ediyorum memnunum. Karbonat etkisi vardır diye düşünüyorum umudum o yönde

X