Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay evet abla unutmuşum yazmıştın hatırladım
Tekrar hoşgeldin ⚘⚘

Çok geride kalmadık sebzelerde yeni yeni olgunlaştı
Tam zamanı kuruların salçanın yerliler yeni yeni cıktı ben salca satıyorum yıllardır sipariş aldığım kişler var

Bunun yanısıra aile kardeşler abimler dünürler teyzemler derken 5 6 eve de yapıyorum

Salcalara marka yapistiricam

PARE salçaları diye

Su yorumuma muhteşem emojisi yapın uleyyynnnnn

50 kere duzelttim salça yazıyorum klavye salak yazıyor düzeltiyorum şalvar yazıyor

Marka yazıyorum market yada makarna yazıyor

Zaten hayat zor neden daha da zorluyor Allahım

Aynen kuzum tam zamanı
Bereketli olsun

salçaları ne kadara satıyosun canım domates ,biber

Salatalık kuru dolma yapmak için bizim yörede kurutulur duymamam çok normal çok bilinmez benim çocuklar kurutulan sebzeler arasında çok sevdiği için yapıyorum
Evet ilk kez duydum efserim salatalığında kurtulduğunu kabak gibi oyup öyle mi kurutuyorsunuz

Bizde salata yapmak için patlıcan ve kırmızı kapya biberi közleriz.

Bereketli olsun kolay gelsin pare salça yapmadım ben hiç sağolsun görümcem ve annem yapar gönderir bana da

Evet ilk kez duydum efserim salatalığında kurtulduğunu kabak gibi oyup öyle mi kurutuyorsunuz

Bizde salata yapmak için patlıcan ve kırmızı kapya biberi közleriz.
Burda tarlarda atılacak tohuma kaçmış salatılıklar var özellikle onlar seçilir daha eskiler atılmasın ziyan olmasın diye soyulur oyulur ve güneşte kurutmuşlar inanılmaz bir lezzet ben ve ailem çok seviyor özellikle kuru dolmada seceler
Kuru olması şart değil için artarsa bir gün taze salatalıktan dene ben hiç denemedim kismet olmadı ama güzel olduğunu duydum

saat 8 de kahvaltı oldu .
balkonu topladım.
Eşim işe gitti.
bulaşık makinesini boşalttım.
Kirli bulaşıkları dizdim.
Ocağı ve mermeri sildim.
kuruyan çamaşırları topladım yerleştirdim...
Tuvaletleri temizledim .
şuanda dışardayım.
Eşimin yanına geldim.
Ziyarete.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…