Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️
Huzurlu haftalar ☕

70e31dcb5d36725bac87dee9533550cc.jpg

Sağolasın bonusum
Cuma günü gittim acile boğazlarımdan başladı. burun ve göz akıntısı öksürük hapşırma terleme derken yataklık oldum. İlaçlar sprey gargara iyi geldi. Dr dinlen bol sıvı al ve terle dedi.

Üst solunum enfeksiyonu
Sanırım klima ve soğuk yeme içmeden kaynaklı ama salgında varmış.

Şimdi daha iyiyim şükür
Canım Çok geçmiş olsun 💐

Şşşşşşş konteynerdan çıkıyoruz biz ev aldıııııık, ❤️❤️❤️❤️ artık sansansyonel temizlik ve düzen gündemimle yakında arkanızdayım canlarım 😂
Selizayyy gözünüz aydın canım yeni evinizde sağlıkla huzurla afiyetle oturun hayırlı uğurlu olsun ❤️
Canım Çok geçmiş olsun 💐
Sağolasın efserimm❤️

Canım özet olarak yalan ihanet birsuru manipülasyon. Aslında hep isteyip bi türlü gidemiyordum. Şimdi belki de o yüzden biraz içim rahat.
Miniğim için üzüldüm böyle buyucegi için ama bi yandan da çok mutluyum karşı tarafın karakteri ona da sirayet etmicek edemicek aynı evde olmadığı için. Nasipte bunu yaşamak varmış.
İnşallah bundan sonra kızımla beraber daha güzelleşir hayatimiz🤍 bi aydınlanma geldi şimdi baktığım zaman nasıl katlaniyormusum anlayamiyorum😐 işte biraz da atanamadım psikolojisi beni durdurdu bu yaştan sonra ne yapcam maddi olarak diye. Şimdi farklilasti o düşüncem de Allah herkesin rızkını bi şekilde veriyo vardır bizim de diyorum🩶
Hoşgeldin civcim ❤️Rabbim her güzelliği önüne kolaylıkla getirsin 🤲🏻
Kızınla beraber yürdüğün bu hayat yolunda hayırla sağlıkla mutluluklar çıksın önünüze 🤲🏻

Sağolasın bonusum
Cuma günü gittim acile boğazlarımdan başladı. burun ve göz akıntısı öksürük hapşırma terleme derken yataklık oldum. İlaçlar sprey gargara iyi geldi. Dr dinlen bol sıvı al ve terle dedi.

Üst solunum enfeksiyonu
Sanırım klima ve soğuk yeme içmeden kaynaklı ama salgında varmış.

Şimdi daha iyiyim şükür
evet salgın var kusma ve ishal tanıdıklarımdam çok kişi yakalandı .

X