Düzenli Evimiz & Hayatımız

O geçmiş var ya

Aynen kafamızın içi çöplük atınca kurtulamıyoruz hale kokusu geliyor ha eski ağırlığı kalmıyor

Geçen yiğenim foto atti diyor ki hala bu kıyafeti senin düğününde giymiştim saklayım da kuzenime vereyim mi diye kızkardeşimin kızına sakliyackmis

Dedim hemen başkasına ver hemen

Yiğenim ben evlenirken çok ağlamıştı senin evin başka yer olucak artık biz seni bu evde göremeyeceğiz hala ne olur gitme diye

Ne evim oldu ne baska bir şey en aguri anne olamadım

O aklıma geldi oturdum bahçeye haykıra haykıra ağladım bahçenin suyu taşmış çamur içinde kalmışım haberim yok

Bazen bir şeyler eskiyi hatırlatıyor...ahhhh ahhhhhh......amannnn yine de şükür beterin beteri var deyip Allaha sarılıyoruz

parecim, geçmişte kötü şeyler yaşamışsın ama bu hep böyle olucak deilki, Allah ın izniyle senin kıymetini bilen seveceğin biri mutlaka olucaktır. hem daha yaşın kaçki annede olursun inşallah merak etme

Ah pare ah sarılıyorum sana sımsıkı

İnan bize verilende keramet var sadece aciziz arakasındaki hayrı görmüyor isyana gidiyoruz kulluz eksiğiz Allah tüm eksikliğimizi bağışlasın
onun için sana faydası olmayan ne var yok içinden dışından atmak lazım bırakalım giden yerinde kalsın

Bize iyi bir porçöz lazım kazıyalım

Porcoz tuzruhu3camasir suyunu karıştırmak lazım

Hahhhah
Ah pare ah sarılıyorum sana sımsıkı

Hayırlısı olsun ablam Rabbimin iyi kulları çok varsa kaderim de yasiyacagiz ❤⚘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…