Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eklentiler

• IMG_8058.png
    IMG_8058.png
    630,4 KB · Görüntüleme: 24
Düşük toz bir ilaç veriyorum pisikoloğla devam et dedi gerekirse artırırız veya değiştiririz.
Fullsat la başladık
Kaysı receli yaptınmı ?

Kayısı reçeli yaptım ama daha yapicam bazı kayısılar geç oluyor reçellik olan var o daha kışa dayanıklı

Geçmiş olsun inşallah iyi gelir efserim birazda kafada bitiyor ben 3 kutu içtim
Sonra dedim ki ne kadar içersem içeyim yaşadıklarımı silemem en güzeli kafadan silmek eskisi gibi düşünmemek dedim birazda kendimin ilacı oldum

O zamanlar ben intiharlık olmuştum hem yasadiklarım hem kendi ailem imtihanım çok ağırdı

I şimdi çok şükür iyimiyim iyiyim gerekli mi antidepresanlar evet cidden bazen herşeyi bırakıp gidesim geliyor

O kadar yoruluyor ve yıpranıyorum ki yapacak bir şeyde yok

Rabbim bugunlerimizi aratmasin sağlığımızı bozmasın yeter

Kayışı reçeli yaptım ama daha yapicam bazı kayısılar geç oluyor reçellik olan var o daha kısa dayanıklı

Geçmiş olsun inşallah iyi gelir efserim birazda kafada bitiyor ben 3 kutu içtim
Sonra dedim ki ne kadar içersem içeyim yaşadıklarımı silemem en güzeli kafadan silmek eskisi gibi düşünmemek dedim birazda kendimin ilacı oldum

O zamanlarben intiharlık olmuştum hem tasarımların hem kendi ailem imtihanın çok ağırdı

I şimdi çok şükür iyimiyim iyiyim gerekli antidepresanlar evet cidden bazen herşeyi bırakıp gidesim geliyor

O kadar yoruluyor ve yıpranıyorum ki yapacak bir şeyde yok

Rabbim bugunlerimizi aratmasin sağlığımızı bozmasın yeter

Amin kuzum dediğim gibi tek Allahıma kul cevreme yarlı faydalı bir insan olmak isteğim
Geçmişi kurdakayıp dökmenin o çöplüğün içinde oturmamın kimseye faydası yok
Hepimize ne iyi geliyorsa şifasını görsün 🤲🏻

X