Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay düzelsin ya benim leş kokulum o kestigimle .kaldi gözüm onda tekrarliyacakmi diye

Nasıl özenle bakıyorum sende öyle

Kurumasınlar hasta olmasınlar

Ay düzelsin ya benim leş kokulum o kestigimle .kaldi gözüm onda tekrarliyacakmi diye

Nasıl özenle bakıyorum sende öyle

Kurumasınlar hasta olmasınlar

En büyük olanım çürüdü benim şu resimdeki.
Çelik falan fayda etmedi hata ettim çok çiçeğe durduğu zaman kesecektim çiçeklerini.
Neyse artık

Eklentiler

• IMG-20240225-WA0006.jpeg
    140,6 KB · Görüntüleme: 15
İyi akşamlar buraya bakmiyali baya oldu arkadaşlar hatırlayanlar vardı bende özel bolgede kaşıntı filan problemler yaşadım hala yaşıyorum mantar diyen idrar yolu enfeksiyonu diyen düzgün bir doktora gttim bartholin ksti dedi ve şişmiş baya ameliyat öneriyor acaba bu ameliyati olan varmı duyduğunuz veya sizden kimse hic bilgim fikrim yok netten araştırdım ama iyi diyende asla yapma diyende var

Akşam maç var gündüzden uyudular.şimdi itiraf ediyorlar gece uyumamak içinmiş. Ben nasıl anlamadım. Sanırsın viyanayi tekrar bunlar kusatacaklar

Eşim maç yayınına bağlanamadi onunla uğraşırken dışarıdan goooool sesleri yükseldi.
Canım Turkiye 1 diğer takım 0 dedim.
Ama golü de görmem lazım bilmek yetmiyor dedi.
Ben sana anlatım bir oyuncu kaleye topu gönderdi kaleci tutamadı dedim.
Tatmin olmadı.

Yıllardır bu erkekler kadınları anlamadığını iddia ediyor ya bence kendilerine baksınlar maç izlerler bir de yetmez maç yorumu ve özeti dinlerler.

Şu maça verdikleri özeni ve sessizce dinlemeyi eşlerine gosterselerdi bütün evlilikler mükemmel olurdu...

Çok geçmiş olsun
Antibiyotik tedavisi uygulanır ilk başlarda geç mi gittin ki ameliyat dediler
Ama korkma zorlayıcı yada sonrasında hayatını olumsuz etkileyecek bir ameliyat değil özel ise gittiğin dr birde devlet hastanesine gidip konulan tanıyı söyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…