Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yapacaklarimi yazayım da bari sonra ne yapacaktım demeyeyim

Ilk iş çamaşır makinesine çamaşır atmak.
2. Dağınıklık varsa ortada onları toplamak yataklar düzgün ama jilet haline getirmek.
Klozet ve lavabo temizliği.
Eve bir süpürge çekmek.
Canım isterse silmek o an ki isteğe bağlı 🤭
Masa ve sandalye ayakları silmek.

Akşam yemeği aklımda bir şey yok. Fikirlere açığım. ❗❗❗❗❗
Öğle tost istedi çocuklar.

Sabah kahvesi içiliyor.

İstenmediği halde iş planı yapılıyor.

Eklentiler

• 17199911035734232528834420085135.jpg
    17199911035734232528834420085135.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 30
İyi akşamlar buraya bakmiyali baya oldu arkadaşlar hatırlayanlar vardı bende özel bolgede kaşıntı filan problemler yaşadım hala yaşıyorum mantar diyen idrar yolu enfeksiyonu diyen düzgün bir doktora gttim bartholin ksti dedi ve şişmiş baya ameliyat öneriyor acaba bu ameliyati olan varmı duyduğunuz veya sizden kimse hic bilgim fikrim yok netten araştırdım ama iyi diyende asla yapma diyende var 🥺
Çok geçmiş olsun 💐
Antibiyotik tedavisi uygulanır ilk başlarda geç mi gittin ki ameliyat dediler
Ama korkma zorlayıcı yada sonrasında hayatını olumsuz etkileyecek bir ameliyat değil özel ise gittiğin dr birde devlet hastanesine gidip konulan tanıyı söyle
Yok devlette olacam ameliyatı daha ilk gebeligimde vardı ozeldeki doktr o zamanda demişti iğne ile bosalatablrz ama yinede dolar diye ağrı yoktu diye erteledim şimdi tam şişmiş buda aynısıni dedi yani bosaltasak yine dolar o yüzden ameliyat kararı aldık ama yapan birine soracağım çok şey var kime sorsam bilmiyor

İyi akşamlar buraya bakmiyali baya oldu arkadaşlar hatırlayanlar vardı bende özel bolgede kaşıntı filan problemler yaşadım hala yaşıyorum mantar diyen idrar yolu enfeksiyonu diyen düzgün bir doktora gttim bartholin ksti dedi ve şişmiş baya ameliyat öneriyor acaba bu ameliyati olan varmı duyduğunuz veya sizden kimse hic bilgim fikrim yok netten araştırdım ama iyi diyende asla yapma diyende var 🥺
geçmiş olsun ,rahimdemi kist varmış

Tünaydın canlar gününüz hayrolsun💜
Yapboza sardım ben de tüm gün burdayım 🤣
Ev temiz şükür geçen hafta perdeleri yıkadım, camları sildim
Dip köşe girdim her yere içim rahat çok şükür günlük derleme toplama devam

Eklentiler

• 1000009792.jpg
    1000009792.jpg
    243,5 KB · Görüntüleme: 16
X