Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sonuçların iyi çıkar inşaAllah
Sağolasın abla düşük sanırım ki, direk iğne yazdı. iğneler bitince 1.5 ay sonra kontrole gel dedi Dr.

En güzel kırmızı etle yükselir penyezim ilaç gibi haftada 2 sefer yemeye çalış kanda baya farkeder en çok onda yumurta da var yumurtanı da her gün ye.
Ben de hala içiyorum b vitamini
Bonusumm kırmızı eti yiyemiyorum çok çok az yani, oda yenmiş sayılmaz bile

kolestorolün iyise günlük iki tane ye
Tam teşekküllü kan testi yapıldı herşey normal dedi Dr. Sadece B12 düşükmüş

Günlük iki yumurtanın hiç bir zarırı yok gittiğim tüm diyetisyenler hep iki yumurta diye yazardı şimdi aksatmadan, aksatığımda çok nadirdir
İki yumurda yerim birde bonusun dediği gibi çok ettçi olmasamda düzenli hafta bir iki et yerim
Son testlerde B12 eksik çıkmadı

Ay bu çocukları hiç anlamıyorum ya. Hepsi mi böyle benim kızım mı böyle. Hiç bi şekilde bişey yap dediğim de yapmıyor. Oyuncak topla yok. Çişini yap yok. Çorap giy yok. Güzellikle söylüyorum yok. Ya evet tehditte ediyorum yapmazsan şunu yapmam diye yine yok. Daha yeni dedim ki hadi mısır patlatıp yiyelim ama boya kalemlerini toplar mısın sende dedim. Yok diyor hadi diyorum birlikte toplayalım diyor tamam hadi diyorum ben topluyorum o bakıyor. Hadi odana götür bari diyorum sen götür diyor. Aşırı sinirlendim ya

Diş mi yaptırıyordun pare

Bonus bugün avm de idim dis sonrasi gittim ...avm de kırmızı kedi var girdim baktım bir sürü kitap

Ayn3n pahalı kitaplar yanlış söyle bir şey var iki kitap alırsan en ucuz olan kitap yari fiyatına geliyor ben aldım

Karar veremedim hangisini alsam diye 2 kitap aldım

220 tl digeri 180 tl idi 90 yi ye geldi

Ama diğer iki kitap aklımda kaldı cuma yine dişçiye gidicem o :amanda onları alırım inşallah

Her iki kitapta aklımdaydı aldım iyi oldu seviyorum gece bahçede hafif bir müzik bazen mum yakıyorum falan babam söyleniyor ne olacak bu mum diye bazen duymuyorum bazen sinirim bilmiyorum offfff derken mum sönüyor

Güle güle oku parişim iyi yapmışsın ben de mum çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…