Düzenli Evimiz & Hayatımız

ben kullanıyorum bileklik olarak ben faydasını gördüğüme inanıyorum. 15 günde bir toprağa gömmek gerekiyo ama unutuyorum. 2 tane var bende karışık taşlar doğum tarihime göre tavsiye etmişti aldığım kişi şifamtaş istagram sayfası
Aynen farklı taslalar bileklik yapılıyor ondan sordum benim alaşım geliyor

Bakayım ablacım o sayfaya🌻🌺

Kızlar bir şey sorucam

Hani şu değerli tılsımlı doğal taşlar varya

Kehribar
Akık
Ametist
Ay taşı
Turkuaz
Yeşim taşı

Gibi bir sürü taş

Bunların kolye yüzük bileklikleri oluyor her birinin bedene etkisi farklı

Sorum şu böyle taslar kullandınız mi faydasını gördünüz mü??

Kehribarı yiğenime kullanmıştı annesi iyi gelmişti

aynen canım bak , güvenilir sayfa ürünler sertifikalı geliyo hatta bende bakayım yeni ürünlerine çok seviyorum boncuklu takıları :KK49: :KK28:
Screenshot_20240702-113353_Instagram.jpg

Aynen bunun gibi karışık kolye yada bileklik istiyorum ablacım güzel sayfa baktım bahasa iye var hatta akrabadan bir kaç kişi de var 🤣🤣

Kızlar bir şey sorucam

Hani şu değerli tılsımlı doğal taşlar varya

Kehribar
Akık
Ametist
Ay taşı
Turkuaz
Yeşim taşı

Gibi bir sürü taş

Bunların kolye yüzük bileklikleri oluyor her birinin bedene etkisi farklı

Sorum şu böyle taslar kullandınız mi faydasını gördünüz mü??
Bende kullanıyorum bileklik olarak doğum tarihime göre aldım pare. Baş ağrıma iyi geldi.
Taş mı iyi geldi yoksa psikolojik mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ 😁 Osmanlıdoğaltaş sayfasından aldım kolyede alıcam

Bende kullanıyorum bileklik olarak doğum tarihime göre aldım pare. Baş ağrıma iyi geldi.
Taş mı iyi geldi yoksa psikolojik mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ 😁 Osmanlıdoğaltaş sayfasından aldım kolyede alıcam
Evet migreni olanlara falan iyi geliyormuş galiba renkli renkli olanlardan alicam kişiye özel yapılan taşlardan

Kendim deneyim ne olucak 👍

X