Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eki Görüntüle 3446511

Bugün işyeri çok yoğundu. Gün içinde sizlere hızlı hızlı cevap yazmaya çalıştım. belki arada atlamış olduysam diye, tekrar mesaj yazmak istedim💚

Doğum günümde çok çok mutlu oldummm. İçten samimi mesajlarınız ve resimler ile kalbime dokundunuz. Görmeden, sevilmek tarifsiz bir duygu. Cânı gönülden bugün, hepinizi yanımda hissettim❤️

Rabbim cümlemizin hayatından, sağlığı, sıhhatti, huzuru, mutluluğu, sevgiyi, neşeyi, bereketi eksik etmesin. Sevdiklerimiz ile, hayırlı uzun ömür yaşamak nasip olsun hepimize dostlarım 💚

Allah için hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız 💜

günümüzü dua ile taçlandıralım İnşaAllah 🤲🏻

@Tiniminimavihanim
ezgiisel ezgiisel
Aktif Lora Aktif Lora
@Efser
@papatyamm
@aysen-
@MssPARE
Pinhan Pinhan
Bonus Bonus
KurkmantoluS KurkmantoluS
@Hayalkuran
@Chocolita
@Nane Limon Kabugu

PEnyezim bebeyim sen 83 lü değil miydin?

Yeni yaş hesaplama krizi kilidi başarıyla açıldı :KK45:

PEnyezim bebeyim sen 83 lü değil miydin?

Yeni yaş hesaplama krizi kilidi başarıyla açıldı :KK45:
Evet 83 doğumluyum bonusumm
40 yaşım bitti vee vedalaştım :KK24:

E devlete girip çalışma hayatıma baktım orada da yaşım 40 yıl 11 ay 30 gün yazıyor

Yarın sistemde; yaşınız yazan yer 41 olacak :nazar:

Screenshot_20240701-192955_Chrome.jpg

Son düzenleme:

E devlete girip çalışma hayatıma baktım orada da yaşım 40 yıl 11 ay 30 gün yazıyor

Eki Görüntüle 3446531
İnsanın en olgun ve kamil yaşıymış geçende okudum biryerde

Eki Görüntüle 3446511

Bugün işyeri çok yoğundu. Gün içinde sizlere hızlı hızlı cevap yazmaya çalıştım. belki arada atlamış olduysam diye, tekrar mesaj yazmak istedim💚

Doğum günümde çok çok mutlu oldummm. İçten samimi mesajlarınız ve resimler ile kalbime dokundunuz. Görmeden, sevilmek tarifsiz bir duygu. Cânı gönülden bugün, hepinizi yanımda hissettim❤️

Rabbim cümlemizin hayatından, sağlığı, sıhhatti, huzuru, mutluluğu, sevgiyi, neşeyi, bereketi eksik etmesin. Sevdiklerimiz ile, hayırlı uzun ömür yaşamak nasip olsun hepimize dostlarım 💚

Allah için hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız 💜

günümüzü dua ile taçlandıralım İnşaAllah 🤲🏻

@Tiniminimavihanim
ezgiisel ezgiisel
Aktif Lora Aktif Lora
@Efser
@papatyamm
@aysen-
@MssPARE
Pinhan Pinhan
Bonus Bonus
KurkmantoluS KurkmantoluS
@Hayalkuran
@Chocolita
@Nane Limon Kabugu

İyi ki doğdun ablacım iyi kiiii😍

Eki Görüntüle 3446531
Ben bebeymişim sen işe başladığında:))) ne iş yapıyorsun abka

Ya size bişey soracağım. Çamaşır makinesi ile kurutmanın fişleri aynı uzatma kablosuna bağlı şekilde prize takılı. İki makinayı aynı anda çalıştırsam sıkıntı yaşar mıyım. Bu şekilde kullanan var mıı

Ya size bişey soracağım. Çamaşır makinesi ile kurutmanın fişleri aynı uzatma kablosuna bağlı şekilde prize takılı. İki makinayı aynı anda çalıştırsam sıkıntı yaşar mıyım. Bu şekilde kullanan var mıı
Tak çalıştır, Sigorta atmazsa sıkıntı olmaz. Sigorta atarsa büyük Sigorta takılması lazım. Prizi besleyen Sigorta amperi en az 15 olmalı.

Bizimki de öyle yanlış hatırlamıyorsam niye sorun olsun ki

X