Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kız hersey bana değişik mi geliyor anlamadım
Üst katıma yeni komşular geldi bi süredir
Abla şimdi yukarıdan kovayla arabasına kaç kova su döktü fosur fosur
Bide kovada köpüklü döktü allahtan çıkma var canıma gelmiyor bütün camlarım da açık üstten
Neyse indi şimdi bezle kuruluyor kolay gele

Yaptığı ilkelce üstten su dökmek nedir

Oturma odasını topladım süpürdüm
Sildim koltukları yalandan fıs fıs la
Salonu da supurup toz aldım
Oğlumun odası toplu
Antre topladım supurdum
Mutfak masa üzerini topladım
Abdest3 girince çamaşır attım yıkamaya
Öğle namazımı kıldım
Sonra yemeği koydum
Şimdi bualsikalri halledip çamaşır katlicam sonra banyo yıkamaya girerim

Yaptığı ilkelce üstten su dökmek nedir
Sürekli kilim de silkeliyor ve üstten canlarım açık
Her kovayla su döküşünde irkildim resmen
Sokaktan geçen adam kadın herkes dönüp bi daha baktı

Ben bu ara biraz gıcık oluyorum her şeye dedim kendi kendime senin tahammülün bitmiş belki de yaptığı kolaylık normal bisey biraz güzel bak falan ama ne biliyim

Camlarını da su dökmek suretiyle yıkıyor silmiyor öbürüne geçmiş
Nasıl yani alt katta daire varken nasıl yıkar, hiçmi görgü diye bişe bilmiyo, ben buraya taşınınca ilk binanın temizlik günlerini ve kurallarını sordum çünkü sonradan gelen benim, her binanın değişik oluyo cumartesi günüymüş silkeleme günleri, bende sadece pazar günleri evde olduğumu söyledim anlaştık neden çıkıp söylemiyosun çamaşırında olabilir ne kadar saygısızlar,

Ya yine eşime çok sinirlendim. Sabahları benden sonra gidiyo işe kahvaltı yaptıktan sonra mutfak ta sigara içiyo, defalarca söylediğim halde halâ yapıyo hemde mutfakta kapalı balkonumuz var inadına yapıyor akşam yine tartışıcam mutfağın sandalyesini bile yakmış geçen gün napıcam ben bununla off çok sinirliyim şuan

Değişik abla bende anlamadım çıkma biraz fazla var heralde ona güvendi sıçramadi camlara ama bisey silkelediginde toz uçup gelir bence

Çok rahat bi apartman dairesinden taşınmışlar heralde bütün binayı kendilerinin sanıyorlar ilk temizliğe geldiklerinde de çok yüksek sesle müzik acmislardi yani durulmayacak derecede eşim uyarmıştı o zaman
Bu yıkamada üzerimde çıkma var gelemez diye düşündü heralde gelmedi de ama ne bileyim hoş bi görüntü değil
Çıkma bu şekilde belli oluyor mu bilmem

Eklentiler

• 20240625_182914.jpg
    188,8 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…