Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar kusura bakmayın yaa bu konuyla şey ettim sayfayı
Uzun yıllar oldu unutmuşum kuzum ama her haliyle zor bir dönem sabırlı ol
Küçük kızımda Hatırladığım önce kendimle başlamışdım kızıma benim çişim geldi sen burda beni beklemirsin diye alıştırma turları yaptım her tuvalete gittiğimde haber veriyordum yanımda ol diye tebih ediyordum işe öyle başladım diğer iki çocuğunmdaki sitersresi yaşamadığımı hatırlıyorum ilk ikiside bende gergindim onlarada yansıtmıştım zorlandım küçük kızda kendimi rahat bıraktıkca daha kolay geçtirdik

Meyve yemeyi çok sever maşallah pek sıkıntı çekmiyoruz şimdilik su içmeyi de çok seviyor
Olmaz inşallah

Benim oğlum da nolcak anne bisey olmaz diyor
Bide niye bana sinirlendin diye hesap.soruyor sonra bende neden acaba diyorum gülerek altıma yaptığım için diyor
Ya herseyin çok farkında aslında o yüzden biraz fazla.tepki göstermiş olabilirim
Ama ne olursa olsun sakin kalmaya niyet ettim sular akıyor her türlü temizlerim inşallah

Zorlama efser unutmuşuz işte kardeşim hiç kurcalama hahahaha bu çocukları nasıl temizlemiş paklamışım şaka gibi şu an ben kızları ikisini bir bezledim yaşları yakındı diye voy

Çocuklara çok çabuk yansıyor aslında çok haklısın hissediyorlar gerildikce
İnşallah daha rahat ve sabırlı olmaya gayret edicem çok teşekkür ederimmm

Kızlar kusura bakmayın yaa bu konuyla şey ettim sayfayı
benim çocuklar ikiside 2 yaşında öğrendiler,ama işte bağıra çağıra korkutarak , biz ne gördüysek annemizden o şekilde tabi cahillikte var 17 yaşında anne oldum. anca bu kadar yapabildik. şimdi bazı şeylere çok pişmanım ama faydası yok, mesela kızım emiyodu sütümde vardı.1 yaşına geldi annem kes artık yeter dedi diye kestim. çok zorlandık kızımda bende gece memeye uyanıyodu biberon almadı , bağırdım hep çocuğuma aslında ilk gündüzleri kesilecekmiş gece emicek yavaş yavaş alışa alışa, şimdi anneme bazen söyleniyorum .senin yüzünden kızımı memeden zamansız kestim diye şimdi torunum hala emiyo tek meme ama olsun 2 yaşına kadar emsin benim içimde kaldı. seninkide öğrenir aslında yaşı baya var ama şimdi genelde 3 yaşında öğreniyolar inşallah çabucanak öğrenir annesi

Zorlama efser unutmuşuz işte kardeşim hiç kurcalama hahahaha bu çocukları nasıl temizlemiş paklamışım şaka gibi şu an ben kızları ikisini bir bezledim yaşları yakındı diye voy
Şimdi biri çocuk bahsi açtımı sordumu nasıldıki diye bir düşünüyorum
Gecen kırklı bir bebek gördüm bunlar bu boy mu oluyolardı ?
Hayatı soğulattı bana

O çalı çırpı pinhan diyette miymiş

Kızlar bu arada diyetisyene gittiğim için çok pişmanım param boşa gitti resmen
Hevesimi kaçırdı
Bide her geçen gün alakasız koyduğu storiler iyice darladu beni
İlk.diyetisyen maceram kötü bitti
Gerçi daha bitmedi ama kendim devam.edeceem
Haftalık tartı gondericem sadece

İnşallah abla çok teşekkür ederim

Yaa okurken içim gitti dediğin gibi bazen nasıl davranacağını bilemiyoruz zamansiz oluyor yanlış yönlendirme oluyor en azından 1 yıl emmiş yinede Buda çok iyi
Bende tam 2 yaşına kadar emzirdim hem zordu hemde hayatımda ki en güzel duygulardan biriydi
İnşallah buna da alışır

Sizlerin arasında takılmaktan bana da diyet naağsip oldu
Diyet nedir nasıl bişeydir bana anlatır mısınız ben hiç bilmem ben yook ben ı ıh
Sahi diyet nasıl bi şeydi

Ben şimdi yemek.yiyp dükkanı kapatacam
Bana en iyi gelen açlık yaparak kilo vermek oldu Bide bol bol su içerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…