Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tartismak ise yarıyor mu ki abla babamda bilerek inadına içerdi söyledikçe. İçmeyene de sinir 2 kat geliyor valla

Ya şu mutfak dolapları neden çok kirleniyor o kadar da dikkat ediyorum cocuklarima her yemek öncesi sonrası ve resim yapma sonrası el yikatiyorum bugün yine gözüme çarptı yine izler gördüm. Yapıyorum uzun gitse bari

Görmediğimiz zamanlarda o ellerle neler oluyorsa artık. Benim dolaplarda öyle oluyor kucaklayarak açıyorlar resmen. Geçen insan bozması oğullarım kim ayağıyla açabilir yarışması yapıyorlardı

Kaka sıkıntı yaaa. Bizim sülaledeki bebeler hep sıkıntı yaşadı. Kakayı wc ye yapmayan vardı bez bağlıyorlardı kaka zamanı

Ay tövbeeeee o ne öyle yukardan dökmek
İyi ki yazmamışım kilomu bana yaklaşık bile yok
Biz ikimiz yaklaşık olabiler miyiz 85 falandım en son

Görmediğimiz zamanlarda o ellerle neler oluyorsa artık. Benim dolaplarda öyle oluyor kucaklayarak açıyorlar resmen. Geçen insan bozması oğullarım kim ayağıyla açabilir yarışması yapıyorlardı
Gözümde canlandırdım

Haklısın.
Dahiliyeci de diyetisyen de biraz üst noktadan konuştu, korkutmak için belki de, dikkat edeyim diye.

Şubatta 70 miş kandaki değerim. Bugun 104 çıktı.
Zaten çok sık acıkıyor ve acıkınca titriyorum resmen. Ben sıcaklara bahane buluyodum da neyse, halledilir inşallah
Bir tık beslenme şeklimi değiştireyim.
Kendime hizmet etmeyi sevmem, geçiştirirdim kahvaltımı falan.
Şimdi kızlar da evde ya, güzel özenli kahvaltılar hazırlarım, dengeli yerim falan.

İyi akşamlar kızlar

Evi havalandırdım
yatak odamı süpürüp sildim
kızlar odasının dolabını boşaltıp yerlestirdi
oğlum kıyafetlerini ayırdı odasını dolabını düzenledi
üst kat misafir odasını süpürüp sildim
üst kat balkon ve camlarını yıkadım
Çatı katındaki odayı düzenleyip süpürüp sildim
Alt kat süpürüldü yarın silerim
alt kat balkonu ve camlarını yıkadım
mutfak pencerelerini dıştan yıkayıp içleri sildim
Kiraz topladım alt dallarından çilek topladım ama susuz kaldıklarından dolayı azdı bu sene bahçeyi ve ağaçları suladım

Suya koysaydın pare yanmış mı su çekilmesi mi olmuş
Büzülmüş kalmışlar yine de ektim inşallah tutar

Bonusum les kokulu kaktüs var ya benim tepelerinde koyulaşıyor neden ve iki tane dali kurudu ... foto çekemiyorum kardeşindeyiz

Sabah cekeyim

Büzülmüş kalmışlar yine de ektim inşallah tutar

Bonusum les kokulu kaktüs var ya benim tepelerinde koyulaşıyor neden ve iki tane dali kurudu acaba foto çekemiyorum kardeşindeyiz

Sabah cekeyim

Yumuşaksa yaprakları toprağı susuz olabilir. Çürüme tepeden olmuyor dipten gövdeden oluyor anlarsın onu.
Uçları güneşte çok duruyorsa kızarıp kahverengi olabilir benin haworthia şu an öyle kahveye dönük

Hiç olmadı bi topraktan çıkar köklerine bak açık renk mi diye

Sabah bakayım foto cekeyim sende bak canım üzüldüm dün görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…