Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ya yine eşime çok sinirlendim. Sabahları benden sonra gidiyo işe kahvaltı yaptıktan sonra mutfak ta sigara içiyo, defalarca söylediğim halde halâ yapıyo hemde mutfakta kapalı balkonumuz var inadına yapıyor akşam yine tartışıcam 😤 mutfağın sandalyesini bile yakmış geçen gün napıcam ben bununla off 😩 çok sinirliyim şuan
Tartismak ise yarıyor mu ki abla babamda bilerek inadına içerdi söyledikçe. İçmeyene de sinir 2 kat geliyor valla 😬

Ya şu mutfak dolapları neden çok kirleniyor o kadar da dikkat ediyorum cocuklarima her yemek öncesi sonrası ve resim yapma sonrası el yikatiyorum bugün yine gözüme çarptı yine izler gördüm. Yapıyorum uzun gitse bari 😫

Ya şu mutfak dolapları neden çok kirleniyor o kadar da dikkat ediyorum cocuklarima her yemek öncesi sonrası ve resim yapma sonrası el yikatiyorum bugün yine gözüme çarptı yine izler gördüm. Yapıyorum uzun gitse bari 😫
Görmediğimiz zamanlarda o ellerle neler oluyorsa artık.😬 Benim dolaplarda öyle oluyor kucaklayarak açıyorlar resmen. Geçen insan bozması oğullarım kim ayağıyla açabilir yarışması yapıyorlardı 🥴

Aslında ilk günler daha iyidi canım çişini zaten yapıyoruz hep maşallah çiş kaçırmıyor şuan tek sıkıntımız kaka saati tutmuyor ve gelince söylememesi sıkıntı 🙃 azıcık bile geldiğinde yapiyoken bile söylese razıyım
Tamamen bitince dusakabine koşuyor
Ama bugün saklandı 😭😭
Kaka sıkıntı yaaa. Bizim sülaledeki bebeler hep sıkıntı yaşadı. Kakayı wc ye yapmayan vardı bez bağlıyorlardı kaka zamanı 🤭

Kız hersey bana değişik mi geliyor anlamadım
Üst katıma yeni komşular geldi bi süredir 🙃
Abla şimdi yukarıdan kovayla arabasına kaç kova su döktü fosur fosur
Bide kovada köpüklü döktü allahtan çıkma var canıma gelmiyor bütün camlarım da açık üstten 🫠🫠🫠
Neyse indi şimdi bezle kuruluyor kolay gele 🤗
Ay tövbeeeee o ne öyle yukardan dökmek
İyi ki yazmamışım kilomu bana yaklaşık bile yok 🤣🤣🤣
Biz ikimiz yaklaşık olabiler miyiz🤭😂 85 falandım en son 😂😂

Görmediğimiz zamanlarda o ellerle neler oluyorsa artık.😬 Benim dolaplarda öyle oluyor kucaklayarak açıyorlar resmen. Geçen insan bozması oğullarım kim ayağıyla açabilir yarışması yapıyorlardı 🥴
Gözümde canlandırdım 😁😁😁

Şaka bir yana Pinhan Pinhan Şekere yatkınlık varsa kilo dinlemiyor.
Tabiki kilolu kişinin riski daha büyük.
İkimiz de 1 tabak makarna yesek 1 saat sonra şeker kaça çıkıyor ona bakmak lazım.
BEnim mesela 3 aylık şeker iyi insülin yüksek kimininde 3 aylık yüksek. Senin hangi sonuca dayandırdı dr?

Dengeleyerek düzenleyerek halledersin bence dr lar en kötüsünü der hep.
Haklısın.
Dahiliyeci de diyetisyen de biraz üst noktadan konuştu, korkutmak için belki de, dikkat edeyim diye.

Şubatta 70 miş kandaki değerim. Bugun 104 çıktı.
Zaten çok sık acıkıyor ve acıkınca titriyorum resmen. Ben sıcaklara bahane buluyodum da neyse, halledilir inşallah
Bir tık beslenme şeklimi değiştireyim.
Kendime hizmet etmeyi sevmem, geçiştirirdim kahvaltımı falan.
Şimdi kızlar da evde ya, güzel özenli kahvaltılar hazırlarım, dengeli yerim falan.

😉🤲🏼

İyi akşamlar kızlar ❤️

💐Evi havalandırdım
💐yatak odamı süpürüp sildim
💐kızlar odasının dolabını boşaltıp yerlestirdi
💐oğlum kıyafetlerini ayırdı odasını dolabını düzenledi
💐üst kat misafir odasını süpürüp sildim
💐üst kat balkon ve camlarını yıkadım
💐Çatı katındaki odayı düzenleyip süpürüp sildim
💐Alt kat süpürüldü yarın silerim
💐alt kat balkonu ve camlarını yıkadım
💐mutfak pencerelerini dıştan yıkayıp içleri sildim
💐Kiraz topladım alt dallarından çilek topladım ama susuz kaldıklarından dolayı azdı bu sene bahçeyi ve ağaçları suladım

Suya koysaydın pare yanmış mı su çekilmesi mi olmuş
Büzülmüş kalmışlar yine de ektim inşallah tutar

Bonusum les kokulu kaktüs var ya benim tepelerinde koyulaşıyor neden ve iki tane dali kurudu ... foto çekemiyorum kardeşindeyiz

Sabah cekeyim

Büzülmüş kalmışlar yine de ektim inşallah tutar

Bonusum les kokulu kaktüs var ya benim tepelerinde koyulaşıyor neden ve iki tane dali kurudu acaba foto çekemiyorum kardeşindeyiz

Sabah cekeyim

Yumuşaksa yaprakları toprağı susuz olabilir. Çürüme tepeden olmuyor dipten gövdeden oluyor anlarsın onu.
Uçları güneşte çok duruyorsa kızarıp kahverengi olabilir benin haworthia şu an öyle kahveye dönük

Hiç olmadı bi topraktan çıkar köklerine bak açık renk mi diye

Yumuşaksa yaprakları toprağı susuz olabilir. Çürüme tepeden olmuyor dipten gövdeden oluyor anlarsın onu.
Uçları güneşte çok duruyorsa kızarıp kahverengi olabilir benin haworthia şu an öyle kahveye dönük

Hiç olmadı bi topraktan çıkar köklerine bak açık renk mi diye
Sabah bakayım foto cekeyim sende bak canım üzüldüm dün görünce

Günaydın ❤️💚

64e54f2c2850429dd026dc10674c43ba.jpg

X