Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bana bez bıraktırma ile ilgili tavsiyelwriniz varsa alırım gözüm de çok büyüyordu ama bir arkadaşım cesaretlendirdi şubat ta 3 yaşına girecek artık onun için zor oluyordu
Geç kalmış değilsin zamanı hatta istersen hazır değilsen baharı bekleyebilirsin.
Büyük çocuklar çabuk öğreniyor.
Pes etmeyeceksin 3-4 güne bitebilir

Geç kalmış değilsin zamanı hatta istersen hazır değilsen baharı bekleyebilirsin.
Büyük çocuklar çabuk öğreniyor.
Pes etmeyeceksin 3-4 güne bitebilir
Ben yazı beklemek istiyordum ama baktım oğlum söylüyor rahatsız oluyor başlayayım dedim pes etmicem inşallah kolayca biter
Ikinizde hazirsaniz halledersiniz insallah kolay gelsin. Tek tavsiyem gece sakin Sarma herkese bunu diyorum
Sanki bi hazırım gibi önümüzde ki hafta da evdeyim bi fırsat oldu benim için evet bunu herkes diyor gece de bezlemicem inşallah

Hala bezleniyor mu falan diyen olursa sakın dinleme.

Bana bez bıraktırma ile ilgili tavsiyelwriniz varsa alırım gözüm de çok büyüyordu ama bir arkadaşım cesaretlendirdi şubat ta 3 yaşına girecek artık onun için zor oluyordu
Hazırsa 1 hafta içinde halledersin inşallah benim oğlum 29 aylıktı öğrendiğinde. Yalnız çıkardın mı tekrar takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…