Düzenli Evimiz & Hayatımız

İşte dün ku arkadaş senin tembelliğin falan dedi oğlun konuşuyor rahat söyler falan dedi bende kendimi geç kalmış hissettim aynı yaş çocuğumuz var o alistirmis
Ayy böyle ahkam kesenlere gıcık oluyorum

İşte dün ku arkadaş senin tembelliğin falan dedi oğlun konuşuyor rahat söyler falan dedi bende kendimi geç kalmış hissettim aynı yaş çocuğumuz var o alistirmis

Millet çok meraklıdır başkasının çocuğunun boğazına uykusuna bezine karışmaya. Süreç size özel kimseyi tınlama konuşturma bile. Sen ona yorum yaptın mı aaa erken diye

Ya yaşı benden büyük 3 çocuğu var biraz tarzı da öyle herhalde ama dedim bi vesile olur belki oğlum da söylüyor isteklerini yapabiliriz belki dedim inşallah doğru adım atmışımdır
Yaşım senden kesin büyük 3 çocuğum var tecrübe= ukalalık demek değil. Daha önünde neler neler var kimseyi konuşturma anneliğin için

Millet çok meraklıdır başkasının çocuğunun boğazına uykusuna bezine karışmaya. Süreç size özel kimseyi tınlama konuşturma bile. Sen ona yorum yaptın mı aaa erken diye
Yok yaa bende hiç sevmem karismayi ya aslında ben evde olmadığım için başlayamadım derslere gidiyorum haftaici oranın tuvaleti de hiç müsait değil yani o yüzden yaza erteliyordum
Şimdi önümüzde ki hafta da ara verildi dedim bi bismillah diyim belki vesile için aradı falan ben biraz polyannayimdir

Ya yaşı benden büyük 3 çocuğu var biraz tarzı da öyle herhalde ama dedim bi vesile olur belki oğlum da söylüyor isteklerini yapabiliriz belki dedim inşallah doğru adım atmışımdır
İnşallah hayırlısı olsun

Ne dersine gidiyorsun merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…