Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay şu sleepy mendili bayadır kullanıyorum ben. Önceden güzel iz bırakmıyordu. Şimdi yatak odasının aynasında falan toz bırakıyor. Tv de de öyle. Mesela kuzenimin eşi var o çok memnun. Teyzem de diyor toz bırakıyor diye. Neyse yine de kullanıyorum ben işte 😂
Dün aldım işte eşim bu ne dedi. Popüler kültürün kölesi oldum, herkes almıştı ben de aldım aşkım dedim 😅

merhaba hanımlar
ankastre fırın için geldim şimdi de.
20 gün olmuştur beko ankastre set aldım.
fırınımda 3 kere kek yaptım ama sanki kabarmadı.
Fırından dolayı diye düşündüm hatta annem de bana gelmişti ona da ısrarla sordum ama takıntılı birisi oldugum için fırının güzel dedi ama yine de emin degilim.
Poaçalar mesela kabarmamıştı annem mayadan olabilir dedi.
Sebzeli tavuk pirzola yaptım mesela çok güzel pişirdi. 220 derecede 2 .raf ve turbo pişirme özelliğinde 35-40 dakikada pişirdi
Ben bu fırın işini çözemiyorum ya fırının iyi pişirip pişirmediğini nasıl anlıyorsunuz sahi ?

Köşeler çok çabuk ve aşırı pişmeyecek
Üstü kızarmış altı beyaz kalmayacak

Kızlar çok oturmamak için formülümü buldum 💡
Rahatsız bi şekilde oturuyorum, bi süre sonra boynum sırtım ağrıyor ve kalkıyorum😅
Mesela boynum ağrıdı o yüzden kalkıp biraz iş yapayım 🤣
Rİsk limonsuz boynum ağrırsa yatma sürem uzar icat çıkarma.

cikar-goster-cikar.gif

Bonusummm😂😂😂😂

Kızlar çok oturmamak için formülümü buldum 💡
Rahatsız bi şekilde oturuyorum, bi süre sonra boynum sırtım ağrıyor ve kalkıyorum😅
Mesela boynum ağrıdı o yüzden kalkıp biraz iş yapayım 🤣
Sırtın ağrıyınca nasıl iş yapiyosun acaba yatmak uzanmak lazım 😁 bende formül var diye sevinmistim🤣

X