Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabah 7 de kalktım ama yataktan çıkamadım

Çok iş var ama ben dökülüyorum resmen

Burnum hor hor çeşmesi

Dışarısı soğuk hele gece baya bildiğiniz kış mevsimiydi

Bir kuvvetle kalkarsam işleri yaparım o kuvvet gelmezse ne yapicam bilmiyorum

Fizik sonrası yatis yaparım belli belirsiz bir gün bugün

Tek belli şey 9 30 da fiziğe gidilecek

Günaydın güz gülleri :KK25:
Yağmurlu bir Ankara sabahı...

Okuldan geldim.
Ev havalandırdım.
Mutfak topladım.
Yatakları topladım.
Kahvaltı hazırladım kendime.
Haberlere oturdum.
Uzandım daha doğrusu 🙃

Biraz yatış.
Ütü ve akşam yemeği dışında bir şey yapmak istemiyorum bugun.
Nasip.

Günaydın güz gülleri :KK25:
Yağmurlu bir Ankara sabahı...

Okuldan geldim.
Ev havalandırdım.
Mutfak topladım.
Yatakları topladım.
Kahvaltı hazırladım kendime.
Haberlere oturdum.
Uzandım daha doğrusu 🙃

Biraz yatış.
Ütü ve akşam yemeği dışında bir şey yapmak istemiyorum bugun.
Nasip.
günaydın,
dünde istanbul hafif yağmurluydu , baya serindi bugünde parçalı bulutlu inşallah yağar

dün evi detaylı süpürdüm sildim, ütütlerimi cumartesi akşam bitirmiştimbu akşam çaya misafirlerim gelicek
akşamdan magnolya gibi bi tatlı yaptım , patates haşladım bugün salata yapmak için
kızımda poğaça yapıcak eşimde köyde gelmedi rahat rahat otururuz oğlum yemek yer dışarı çıkar

günaydın, iyi haftalar hanımlar

umaırm herkes iyidir.

güzel ve sakin bir hafta diliyorum. cidden çok ihtiyacım var. çok yorucu geçti.

sınav cumartesiydi, hıc olmayacak yerde stop ettırdım ve kaldım . tahmınn 3 hafta sonra sınav olacak. hem ek ucret odemek gerekıyor, hem ben ekstra ozel ders de dusunuyorum aynı hocadan bakalım ama o zamana kadar relax gunler gecırmek ıstıyorum cunku cıdden cok yoruldum

agustos bası esım, tatıl oncesı mesaı yogunlugu, tatıl hazırlıgı cok yordu, tatılde hastalandım, dondum halen hastayım . ısler yogunlastı, agva ya gıttım bır ıkı kez. sonra gıtmedım doktor kontrollerı, dıreksıyon egıtımlerı, evde ve babamda temızlıkler derken ustune hem sınav stresı, hem fuara gıt gel ... haftasonu agva ya gıtmedım. cumartesı aksam esımı annesı ıle gonderdım ben de bıraz dınlendım evı temızledım utu yaptım dızı ve fılm keyfı yaptım derken daha ıyı basladım bu hafta.

yaptıgım ısler bu sekılde genel olarak.

camasır yıkayacagım aksam
yemek var ama corba ve pılav ekleyecegım
yarın belkı evde belkı annemde yerız. kardesımden tv alıp anneme goturecegız. ayrıca 1 aydır yogunluktan gıdemedık de. en son tatılde gorustuk ıste.

haftaıcı temızlık ve utu olmayacagı ıcın aksamları yemek dısında dızı keyfı yaparak ve bıraz erken uyuyarak vakıt gecırmek ıstıyorum. babama gıtmem daha, temızlık ve yemek 1-2 hafta sonra ugrarım. haftasonu da doktorum var zaten. agva ya gıtmeyecegım yıne yani. buaralar tırnaklarım bakımlı, kendım yorgunum... hıc gıdesım de yok allah bılıyor.

yarın sabah dıyetısten randevum var, 750 gr yagdan yakmıstım ama 2 hafta oldu hem bu yogunluk ama en cok da fuardan gec donusler , ve fuarda ıkramlıkların etkısı ıle kılo verdıgımı hıc sanmıyorum almıs olmayım da.

günaydın, iyi haftalar hanımlar

umaırm herkes iyidir.

güzel ve sakin bir hafta diliyorum. cidden çok ihtiyacım var. çok yorucu geçti.

sınav cumartesiydi, hıc olmayacak yerde stop ettırdım ve kaldım . tahmınn 3 hafta sonra sınav olacak. hem ek ucret odemek gerekıyor, hem ben ekstra ozel ders de dusunuyorum aynı hocadan bakalım ama o zamana kadar relax gunler gecırmek ıstıyorum cunku cıdden cok yoruldum

agustos bası esım, tatıl oncesı mesaı yogunlugu, tatıl hazırlıgı cok yordu, tatılde hastalandım, dondum halen hastayım . ısler yogunlastı, agva ya gıttım bır ıkı kez. sonra gıtmedım doktor kontrollerı, dıreksıyon egıtımlerı, evde ve babamda temızlıkler derken ustune hem sınav stresı, hem fuara gıt gel ... haftasonu agva ya gıtmedım. cumartesı aksam esımı annesı ıle gonderdım ben de bıraz dınlendım evı temızledım utu yaptım dızı ve fılm keyfı yaptım derken daha ıyı basladım bu hafta.
İyi olacak hastanın ayağına dr gelirmiş
sweetgirlcandy sweetgirlcandy usta öğretici sana tavsiyelerde bulunur önemli olan heyecan yapmaman bence

İyi olacak hastanın ayağına dr gelirmiş
sweetgirlcandy sweetgirlcandy usta öğretici sana tavsiyelerde bulunur önemli olan heyecan yapmaman bence
ben heyecanlı bir tipim arabada.

kendıme cok yuklenıyorum cok stres yapıyorum kollarım kasılıyor egıtımde bıle

hatta 2014 de ıkı kez dosya yaktım, ve ınanın o zamanlar egıtımden ınınce bacaklarım bıle hareket edemeyecek gıbı olurdu. ne kadar kasıyorsam kendımı

ben heyecanlı bir tipim arabada.

kendıme cok yuklenıyorum cok stres yapıyorum kollarım kasılıyor egıtımde bıle

hatta 2014 de ıkı kez dosya yaktım, ve ınanın o zamanlar egıtımden ınınce bacaklarım bıle hareket edemeyecek gıbı olurdu. ne kadar kasıyorsam kendımı
Ehliyetini alınca daha sakin olursun sınav stresi muhtemelen

X