Düzenli Evimiz & Hayatımız

Misir unu un princ dolapta ne varsa tarhanaya kadar sarmisti hepsini attim dolabi camasir suyu sirkeyle silip bocek ilaci sikip bekleticem umarim kurtulurum
Daha ilaca gerek yok var olup uçanlar da daha yaşayamaz zaten. Çok huylanmışsınız belli sinir bozucu bir şey

Daha ilaca gerek yok var olup uçanlar da daha yaşayamaz zaten. Çok huylanmışsınız belli sinir bozucu bir şey
Ayy evet ya kurt kurttu dolapta kullanmadigim bezler vardi onlara koza ormusler çok kötü oldum sinek gorsem guve saniyorum

Maşallah bende
Topladım evi nevresimleri değiştirdim
Kuruyanlari kaldırdım
Yikananlari astım
Banyoyu sildim wc yıkadım
Yemeğin bir kısmını hallettim
Evi komple süpürdum
Mutfak kapısını sildim
Şimdi de pestil dogruyorum

Şükür iyiyim sen nasılsın? Diş doktoruna götür canım. Ben jack n jill aldım macunu ve fırçayı. Arada macunla arada silikon diş fırçası ile fırçalıyorum
Burda çocuk diş bölümü yok çocuk doktoruna götüreyim o yakın bi yere yollar büyük ihtimalle. o markaya da bakacam teşekkür ederim ❣

Eline sağlık ben de yaptım ama ortalık toparlamaca,ev süpürme, bulaşıklar vs..
WC, lavabo yıkandı.
Çocuklar yıkandı,bebiş burnumdan getirdi çok asi bu aralar.
Hamur yoğurdum çarşaf böreği yapacağım bezeleri yağlayıp açacağım bizimkiler öyle diyor.inş.,sabah kahvaltısında patates haşladım onu katacağım.

Ayy evet ya kurt kurttu dolapta kullanmadigim bezler vardi onlara koza ormusler çok kötü oldum sinek gorsem guve saniyorum
Bu yuzden bütün erzaklarımı hep buzdolabina koyarim.bura zaten yazın 50 derece.az az alip bitince yeniden alıyorum. Çok korkarim cunkü her yeri sarar.

Okul uzak yazmışsın birgün de olsa götür istersen öğretmeniyle tanışır,okulu gezersiniz kitapları alır vs.
Öğretmeniyle tanıştı kitapları sonraki hafta vericekler canım. Okula da aşina geçen dönem benimle gitti geldi. Şimdi abileri evde bırakacak yerim yok hepsiyle gitmek zor olucak o yüzden dedim. Zaten gitmek istemiyor hanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…