Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben temmuz annelerindeydim aslinda ama haziranda geldi bebisim ordan hatirliyorum demekki bu haziran bebeleri hep mi ayni o zaman
Merhaba hoşgeldiniz
Benim kızımda haziran doğumlu o da aynı nereye gidersem arkamda asla bensiz durmuyor ama kızım babacı babasını görünce biraz rahatlıyorum

Ben temmuz annelerindeydim aslinda ama haziranda geldi bebisim ordan hatirliyorum demekki bu haziran bebeleri hep mi ayni o zaman
Benimki de mayısta geldi valla bilmiyorum ki ya bu dönem normal demek ki. Önceden bu kadar değildi. Şimdi sürekli peşimde ağlıyor kucak istiyor. Dediğim gibi eşime bile gitmiyor çocuk

Benimki de mayısta geldi valla bilmiyorum ki ya bu dönem normal demek ki. Önceden bu kadar değildi. Şimdi sürekli peşimde ağlıyor kucak istiyor. Dediğim gibi eşime bile gitmiyor çocuk
Benimkide ayni onceden annemlere kayinvalidemlere birakirdim gece bile orda kalirdi emmiyordu ama son 1 aydir evde bile durmuyor mutfakta beraberiz banyoya gece o uyuyunca girebiliyorum cok bunaldim umarim gecer

Merhaba hoşgeldiniz
Benim kızımda haziran doğumlu o da aynı nereye gidersem arkamda asla bensiz durmuyor ama kızım babacı babasını görünce biraz rahatlıyorum
Son zamanlarda onunlada durmuyor normalde esimle oglumu evde birakip disari cikabiliyordum imkani yok direksiyon derslerime bile onunla gidiyoruz sinavi gecemiycem diye korkuyorum gercekten

Günaydın canım nasılsın❤
canım ya kızımın dişleri biraz sıkıntılı hem şimdiden sararmış ucları dökülmüş hem de diş etinde diş çıkan kısımda et gibi bir sey cıkmış hangi bölüme götürmem gerekiyor neden olmus olabilir bilgin var mı? Süte alerjisi vardı ikimizde yemedik ondan mı oldu acaba? Sen diş fırçası kullanıyorum demiştin sanki bi ara macun kullanıyor musun ?
Çok üzülüyorum ya daha cok küçük 7 yaşına kadar nasıl olacak

Son zamanlarda onunlada durmuyor normalde esimle oglumu evde birakip disari cikabiliyordum imkani yok direksiyon derslerime bile onunla gidiyoruz sinavi gecemiycem diye korkuyorum gercekten
Dönem dönem oluyor öyle ama sınav zamanına denk gelmesi kötü olmuş

A.slm canım.
Herkese merhabalar güzel hanımlar,ben bugün daha iyiyim şükürler olsun,karın kramplarım bağırsak hassasiyeti derken çok kötüydüm panik atak oldum sanırım kötü düşünceler,karamsarlık çökmüştü ruh halime.
İki gecedir uyumuyordum bugün biraz uyudum inş.düzene girer uykularım.
Rabbim kimseyi psikolojik hastalıklarla imtihan etmesin en zoru bu bence.

Çok sevindim canım gerçekten çok zor bi de sen çok kafana taktın . Her şey üst üste geldi senin için. Akışına bırak olacak olan oluyor bi şekilde zaten. Sağlık herşeyden önemli

Merhaba hoşgeldiniz
Benim oğlan Haziran doğumlu tam tersi bensiz dururdu bu konuda çok nadir sıkıntı yaşamışızdır.Kızım tam aksine bize çok bağımlı eşime nefes aldırmıyor, gündüzleri de bana
Ben alışık değilim bu yüzden bunalıyorum valla tez vakitte geçer inş.

Çok sevindim canım gerçekten çok zor bi de sen çok kafana taktın . Her şey üst üste geldi senin için. Akışına bırak olacak olan oluyor bi şekilde zaten. Sağlık herşeyden önemli
Ah sağol canım benim aynen öyle ben çok takan biriyim,şu kısa zaman zarfında Allah'ım sağlık ne kadar da önemliymiş dedim başka herşey gözümde bitiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…