Düzenli Evimiz & Hayatımız

Iyi günler kızlar erken kalktım kahvaltı hazırladım yatak odası ve çocuk odasını temizledim düzenledim valizleri hazırladım evdekilere de ben öğlen çıkarım kardeşim ile gideceğim giderken anahtarı bırakın dedim neyseki eltimin annesi ev sahibinin olmadığı yerde kalmam ben gidelim dedi ve gittiler şükürler olsun

Kızlar 1.sınıfların oryantasyon haftası ya çarşamba günü başlıyormus. Sabah 10.00 öğlen 12.00 ye kadarmış. Okul çok uzak yollamasam nolur ki iki saat için 1 saat yol 😬
Bizim ki salı günü başlıyor yarın veli toplantısı varmış bir şey olmaz bence gitmese de

Benim oğlan Haziran doğumlu tam tersi bensiz dururdu bu konuda çok nadir sıkıntı yaşamışızdır.Kızım tam aksine bize çok bağımlı eşime nefes aldırmıyor, gündüzleri de bana🥴
Ben alışık değilim bu yüzden bunalıyorum valla🤦 tez vakitte geçer inş.
Benim kızda öyle gündüzleri bana akşamları babasına nefes aldırmıyor 😄😄 suan yürüyor daha rahatım emeklemedi benim kızım aylarca kucakta taşıdım asla ne bi iş ne yemek hic bir sey yapamıyordum şuan babacı olması işime yarıyor birazda ben dinleneyim😄😄

Benimkide ayni onceden annemlere kayinvalidemlere birakirdim gece bile orda kalirdi emmiyordu ama son 1 aydir evde bile durmuyor mutfakta beraberiz banyoya gece o uyuyunca girebiliyorum cok bunaldim umarim gecer
Geçer inşallah 18 aydan sonra rahat oluyor diyorlar ama bilemiyorum

Günaydın canım nasılsın❤
canım ya kızımın dişleri biraz sıkıntılı hem şimdiden sararmış ucları dökülmüş hem de diş etinde diş çıkan kısımda et gibi bir sey cıkmış hangi bölüme götürmem gerekiyor neden olmus olabilir bilgin var mı? Süte alerjisi vardı ikimizde yemedik ondan mı oldu acaba? Sen diş fırçası kullanıyorum demiştin sanki bi ara macun kullanıyor musun ?
Çok üzülüyorum ya daha cok küçük 7 yaşına kadar nasıl olacak
Şükür iyiyim sen nasılsın? Diş doktoruna götür canım. Ben jack n jill aldım macunu ve fırçayı. Arada macunla arada silikon diş fırçası ile fırçalıyorum

Merhaba, 10 aylık bebeğimle bende geldim. Evim çok dağınık kafamda. Ama hangisi diğerini tetikliyor bilemedim. Bir yerden başlamam lazım. Evim temiz olunca hayatım da temizlenir belki
Merhaba hoşgeldin 🤗
Sorununa kesin çözümüm yok 🙈 dağınıklığı toplasan gerisi hallolur sanki .

Ben bu eve ilk tasindigimda vardi aslinda bir iki tane gormustum ama aldiris etmedim simdi erzaklara sarmis heosini cope attim ama napicam bilmiyorum

Erzak dışında kurutulmuş çiçek falan varsa onda da olabiliyor.
Tam buğday unu, mısır baharat vs her şeye bakın. Zaten boşaltmışsınız ama belki yuvalandığı bir yer vardır deterjanla silin dolabı falan. Zaten daha olmaz.

Erzak dışında kurutulmuş çiçek falan varsa onda da olabiliyor.
Tam buğday unu, mısır baharat vs her şeye bakın. Zaten boşaltmışsınız ama belki yuvalandığı bir yer vardır deterjanla silin dolabı falan. Zaten daha olmaz.
Misir unu un princ dolapta ne varsa tarhanaya kadar sarmisti hepsini attim dolabi camasir suyu sirkeyle silip bocek ilaci sikip bekleticem umarim kurtulurum

X