Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın kızlar🤩🤩
Uyandim şimdi kahvemi içiyorum.hava cok güzel .yani klima olmadan nescafe icebiliyorum☺
Serinliği yaratan Rabbime hamdü senalar olsun
Önce cayi koyarim.cay olurken etrafi düzenliyeyim.dip köse süpürelecek bugün.
Bugün bitsinde yarın esim evde .hem klima servisi gelecek hem cocuklara forma almaya gidicez.
Dünden kuru fasülyem var.buzluktada çıtır tavuk cıkaracam çocuklar istiyor.
Yemek olunca isler şimdiden bitmis gibi valla.
Hadi kizlar 😊😊
Süpürgeler viledalar hazırmı?
🤩🤩🤩

Selam hanımlar iyi haftalar diliyorum :KK68:

ben hiç canlı çiçek bakmadım :KK43: Bana yardımcı olurmusunuz, bu çiçeğin adı nedir, nasıl bakılır, ne ara su vereceğim, odaya mı balkona mı koymalıyım, saksıyı değiştireyim mi

Hediyeyi getiren kişiye soramadım :olamaz:

Bonus Bonus 💞 💞 MssPARE MssPARE

20230903_002753.jpg

20230903_002808.jpg

20230903_002819.jpg

ben de öldürmeden bakmak istiyorum sweetimm nasıl davranmalıyım kalanşo çiçeğime :KK48:
Valla toprağı kurudukça suyunu veriyorum abla. Bir de her yerde büyüdü benim ki. Eski evde sabah güneşi alan camdaydı burda güneş almayan camdaydı ikisinde de memnundu halinden 😂😂😂

Selam hanımlar iyi haftalar diliyorum :KK68:

ben hiç canlı çiçek bakmadım :KK43: Bana yardımcı olurmusunuz, bu çiçeğin adı nedir, nasıl bakılır, ne ara su vereceğim, odaya mı balkona mı koymalıyım, saksıyı değiştireyim mi

Hediyeyi getiren kişiye soramadım :olamaz:

Bonus Bonus 💞 💞 MssPARE MssPARE

Eki Görüntüle 3296124

Eki Görüntüle 3296123
Eki Görüntüle 3296122

Kalonşo kalonçe sweetin dediği gibi kurudukça su ver penyezcim çok suyu sevmiyor.
Dışarda çok güzel oluyor ama içerde cam önünde de oluyor.

Kalonşo kalonçe sweetin dediği gibi kurudukça su ver penyezcim çok suyu sevmiyor.
Dışarda çok güzel oluyor ama içerde cam önünde de oluyor.
Şuan dışarıda, balkonda camının önüne koydum bonusum gidip gelip seviyorum çay kahve içerken konuşuyorum, hoşgeldin evimize sen çok yaşa diyorum 💞 uzun yıllar bizimle yaşar umarım

Merhaba kızlar ben de orkide çok seviyorum önceden 8 tane vardı bir kısmı kurudu bir kısmını da anneme verdim elimde iki tane kaldı yeni döktüler çiçeklerini.
Bu arada ev taşıdım 1 ay oldu hala düzen alamadım eksiklerim fazla.
Zamanla düzene girer taşınınca bir süre zor oluyor.
Bende çiçekleri seviyirum ama bakamıyorum

Zamanla düzene girer taşınınca bir süre zor oluyor.
Bende çiçekleri seviyirum ama bakamıyorum
Mutfak masası ve yemek masam alınması lazım ama suan için ödemeler çok fazla oldugu için erteliyorum.
Yatak odamın dolabı ve şifonyerini değiştirmek istiyorum bir de kızımın odasındaki dolabı ,şifonyeri ile kitaplığı ve çalışma masasını ama dediğim gibi o kadar büyük meblaglar tutuyor ki geri atmak zorunda kalıyorum
Nereden baksanız 100 bin gibi bir para lazım ooooffff
Çiçekler konusunda balkonumu renklendirmek istiyorum ama güneş içinde oldugu için açıkcası çalıştıgım için bakamam korkusu ile onu da eledim.
Ev içinde de sadece orkideyi seviyorum

Okul alışverişine başladık Allah yardımcısı olsun velilerin fiyatlar uçmuş
Of sorma
10. sınıfa geçen kızım için eksiklerini belirle dedim.
Defter alınacak kitaplar için ise okul açıldıgında hocaları bekleyecegiz bakalım neler olacak.

Of sorma
10. sınıfa geçen kızım için eksiklerini belirle dedim.
Defter alınacak kitaplar için ise okul açıldıgında hocaları bekleyecegiz bakalım neler olacak.
Ikisininkini aldık henüz ...benim kızımda 10 sınıfa geçti onun ki de belli değil henüz

Mutfak masası ve yemek masam alınması lazım ama suan için ödemeler çok fazla oldugu için erteliyorum.
Yatak odamın dolabı ve şifonyerini değiştirmek istiyorum bir de kızımın odasındaki dolabı ,şifonyeri ile kitaplığı ve çalışma masasını ama dediğim gibi o kadar büyük meblaglar tutuyor ki geri atmak zorunda kalıyorum
Çiçekler konusunda balkonumu renklendirmek istiyorum ama güneş içinde oldugu için açıkcası çalıştıgım için bakamam korkusu ile onu da eledim.
Allah yardımcın olsun

Kaktüs türleri para ağacı bol güneşe susuzluğa dayanıklı onlar tercih edilebilir

X