Düzenli Evimiz & Hayatımız

sweetgirlcandy sweetgirlcandy canım ev sahibi ile sıkıntınız var galiba üstten okudum geçmişi.

Umarım tez vakitte kolaylıkla gönlünüze ve bütçenize göre ev bulursunuz.

RABBİM merhametli, iyi ve anlayışlı insanlar ile karşılaştırsın sizleri ve cümlemizi aminn🤲
Aminnn ablamm aaminnnn💜💜
sweetgirlcandy sweetgirlcandy sivitimmm Rabbim işlerinizde kolaylık versin bitanem.Gönlünüze göre olsunn inşAllah 🤲🏻♥️😘

sweetgirlcandy sweetgirlcandy canım ev sahibi ile sıkıntınız var galiba üstten okudum geçmişi.

Umarım tez vakitte kolaylıkla gönlünüze ve bütçenize göre ev bulursunuz.

RABBİM merhametli, iyi ve anlayışlı insanlar ile karşılaştırsın sizleri ve cümlemizi aminn🤲

Aminnn ablamm aaminnnn💜💜
sweetgirlcandy sweetgirlcandy sivitimmm Rabbim işlerinizde kolaylık versin bitanem.Gönlünüze göre olsunn inşAllah 🤲🏻♥️😘
Amin Allah razı olsun canlarım 🌸

Kayinvalidem var aslinda ama son zamanlarda ordada durmuyor bana cok baglandi afedersiniz tuvalete gitsem kapia gelip agliyor
Bende öyleydim annem aşırı titiz. Neler dedi bana da 😅 geçiyor biraz zaman alıyor ama büyüdükçe çocuklar düzene giriyor. Bebeğini bir kaç saat bırakabileceğin biri var mı ? Hem dinlenirsin hem işlerini daha kolay yaparsın

Teneffus Zili Teneffus Zili
Bende kizdan korkuyorum.saclari hep acik Allah korusun.ama iste klima bu sene rezil etti bizi mecbur kaldik olmasa yanmistik.
Bence pozitif düsünmeye calis canim bende önceden hep negatif düsünürdüm sonra insan hastaliga kalıyor. O sunu demis bu şunu demis umrumda degil artik.
Ben ailemle mutlu olayimda gerisi tırtt.sevmedigim insanlari artik hic düşünmüyorum.

Ev sahibi kendi geliyormuş çıkın dedi. Ev aramaya başladım bende. Çıktığımız evi kiraya vermezler kuzu. Boş duruyor orası. Verseler de sanmıyorum ki kirasını bize versinler
Bi çaresi bulunur elbet canım, dertlerden canımızı sıka sıka bi hâl olduk.Tatlı canını çok sıkma Allah var gam yok.💚

canım zaman zaman herkeste oluyor bu Allah unutulmayacak dert vermesin insanız işte bir gülüp bir ağlayıp geçiriyoruz kalan zamanımızı
Öyle mi dersin çevreme bakıyorum sanki bir benim hayat bu kadar sıkıcı geliyor bana🥴
Teneffus Zili Teneffus Zili
Bende kizdan korkuyorum.saclari hep acik Allah korusun.ama iste klima bu sene rezil etti bizi mecbur kaldik olmasa yanmistik.
Bence pozitif düsünmeye calis canim bende önceden hep negatif düsünürdüm sonra insan hastaliga kalıyor. O sunu demis bu şunu demis umrumda degil artik.
Ben ailemle mutlu olayimda gerisi tırtt.sevmedigim insanlari artik hic düşünmüyorum.
Haklısın canım ben de hastalanıyorum negatif enerji hiç sevmem.Bugün biraz çıktım çocuklarla yarım saat o bile iyi geldi.
Kendimi çok eve kapatıyorum sonrada kafa da kuruyorum.🥴

Sabahtan;
🔸Bizim ve kızımın yatağını topladım,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım,
🔸Kahvaltı hazırladım,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
🔸Sabahtan hava kapalıydı. 10-15 dk kadar yağmur yağdı. Biraz olsun serinledi hava. Kızımı alıp hemen dışarı çıktım. Yağmurda eğlendik, ıslandık, koşturduk. İçim huzurla doldu. Bu yaz çok su sıkıntısı çektik. Neredeyse her gün su kesintisi oluyor.
🔸Kızım uyurken etrafı topladım,
🔸Kuruyan çamalırları topladım, ütülenecekleri ayırdım,
🔸Beyazlar yıkandı, astım,
🔸El havlularını değiştirdim, (mutfak havlusu ve tezgah bezi de dahil)
🔸Akşam yemeğinin ön hazırlıklarını yaptım,
🔸Bulaşık makinasını çalıştırdım, elde yıkanacakları yıkadım yine.
Ek olarak;
🔸İki makina daha çamaşır yıkandı,
🔸Kuruyanları toplayıp yerleştirdim, ütülenecekleri ayırdım,
🔸Yemek yapacaktım arkadaşımın oğlu düşüp yaralanmış onun yanına gittim ilgilendim. Dışardan yedik ama yemeği de pişirdim,
🔸Bulaşık makinasını boşalttım,
🔸Mutfağı topladım, ocağı üstünden sildim,
🔸Tuvaleti ve lavaboyu temizledim.

Her boş anımda sürekli kızımla yapabileceğim etkinlik, oyun vs araştırdım bugün. Uygun kitaplara da baktım. Bugün sosyal medyada gereğinden fazla zaman harcadığım için üzgünüm.

Merhabaa❤❤
bugün pek gireemdim biriken sayfaları görünce çok mutlu oldum özlemişim grubun eski hallerini😍
Bugün yaptklarm
🌙 Evi toparladım
🌙Makine tuttum
🌙Kenarlari sildim
🌙Toz aldm
🌙Lavabolari yikadım
🌙balkonu yikadm
🌙Mutfağı topladım çamaşır suyu yaptım
🌙Kısır, dereotlu pogaca yaptm
🌙Düğün vardı salon bana yakın diye annemleri davet ettm bizden geçtik düğüne
Babam geldi torununu sevmeye eşimle beraber oturdular kızımı da onlara bıraktm düğüne gittim 🤭
Göktaşı düştü her yer aydınlandı 🤩 malatyaya düşmüş galiba ihtiyacı olan bulur insallah😅
Düğünden sonra yine bana geçtik ailecek cay sohbet muhabbet güzel bir gündü çok şükür 🤲

X