Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydınnnlar🌼
Benim mesai kahvaltı kurmakla başladı makinede ve dezgahta temiz bulaşıklar var onlari toplamakla devam edecek😅

penyez83 penyez83 2 ay gibi bi sürede 6 kilo bana iyi geldi kilo durması da normal vucud o rutine alışıyor şaşırtmak gerekiyor diye görmüştüm ama ben pek zayıflama işlerinden anlamam önceden zayıftım evlendikten sonra kilo aldm daha bi zayıflama başarım yok🙈

Şükür iyiyim ben sen nasılsın? Bugün aklıma geldin yazayım diyordum şuan in nasıl geçti diye bonus yazmış ❤️
Kötüydü canım ya çok zordu bu sene. Geçen sene doğru düzgün çalışmadım yine aynı neti yapmıştım. Gerçi bu sene de fazla çalışmadım ama geçen seneye göre birazcık fazlaydı 😄
Ben iyim sen nasılsın 😘
Önümde katlanması gereken çamaşır yığınıyla oturuyorum 🤣
İyi diyelim iyi olalım 😊Benim de ütülenecek bir yığınım var 😄
Öbürünün sonucu neydi?
Öbürü fena sayılmazdı bonuscum ortalamaydı. Alanı iyi yapsam şansım olabilirdi ama olmadı malesef

Pinhan Pinhan
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Lidlaylim Lidlaylim

Bana kilo demeyinnnnn kizlarrr:KK20: 31 mayıstan beri diyetteyim offf sadece 6 kilo verdim 68 de takılı kaldım... normal mi duraklama dönemi :KK51:
duraklama oluyor ablam illaki. pes etme ama sen iyisin ya masallah 😁 cok hizli gitmessi iyi degil zaten. su an ben mesela perisanlari oynuyorum bisey yapmamama ragmen zayifliyorum surekli yillardir hayalim kabus oldu 🤣🤣

duraklama oluyor ablam illaki. pes etme ama sen iyisin ya masallah 😁 cok hizli gitmessi iyi degil zaten. su an ben mesela perisanlari oynuyorum bisey yapmamama ragmen zayifliyorum surekli yillardir hayalim kabus oldu 🤣🤣
Dikkat etmeye devam edicem aslında benimki tam diyet sayılmaz. Herşey yiyorum sadece miktarlarını azalttım. Hacamatta beni zayıflatti diye düşünüyorum.

Kötüydü canım ya çok zordu bu sene. Geçen sene doğru düzgün çalışmadım yine aynı neti yapmıştım. Gerçi bu sene de fazla çalışmadım ama geçen seneye göre birazcık fazlaydı 😄

İyi diyelim iyi olalım 😊Benim de ütülenecek bir yığınım var 😄

Öbürü fena sayılmazdı bonuscum ortalamaydı. Alanı iyi yapsam şansım olabilirdi ama olmadı malesef
Yaaa hayırlısı olsun inşallah şaşırdığın bi sonuç olur

Hayırlı sabahlar kızlar 💐💐💐
Patates haşlıyorum biraz geç olacak ama tatil zaten.
Oğlum geceden hastaydı uyuyamadı boğazım ağrıyor diyo inş.ilerlemez.

Yaa ben de doğumdan sonra yememe rağmen hızla zayıfladım,yoğun bir tempodasındır ondan olsa gerek.
Biz zaten yaz ayında sürekli saunanın içinde yaşıyor gibiyiz bu yüzden kilo veriyor çoğu kişi🤣

Hayırlı sabahlar kızlar 💐💐💐
Patates haşlıyorum biraz geç olacak ama tatil zaten.
Oğlum geceden hastaydı uyuyamadı boğazım ağrıyor diyo inş.ilerlemez.

Yaa ben de doğumdan sonra yememe rağmen hızla zayıfladım,yoğun bir tempodasındır ondan olsa gerek.
Biz zaten yaz ayında sürekli saunanın içinde yaşıyor gibiyiz bu yüzden kilo veriyor çoğu kişi🤣
aynen canim sicaklikta etkilide en son saglik sikintilarim olmustu ondan toparlayamadim. yemeye devam aslinda 😄😄

X