Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı cumalar kızlar
Biz köye geldik. Burada telefon heryerde çekmiyor . Hazır bi yer bulmuşken girdim
Neresi köyünüz iyi tatiller olsun canım.
Benim oğlanda geçen de soruyor babamın köyüne biz neden gitmiyoruz diye
Valla babanın kimsesi yok köyünde dedim.Ama benim var bi gün inşallah gideriz.
Üvey bi nenem var bu yüzden dedemlere de gidemiyoruz.Öz ninem olsa belki çok daha farklı olurdu.
Kv de yazlık yapacağız dedi ama ben yabancı yerde ne işim var diyip oyaladı oğlunu sanırım o asla bi yere gitmez
Gidicek yer yok maalesef

Erzurum canım
Şimdiki çocuklar çok önemsiyor böyle şeyleri galiba ya . Tanıdığım her çocuk köy diyip duruyor
Neneyi boşver duymamazlıktan gel 1 hafta en iyisi

Hayırlı cumalar olsun kızlar
Neler yaptım yazayım
Sabah kahvaltısı hazırladım.
Yataklar toparlandı.
Bulaşıklar yıkandı.
Dolma, sarma yapmaya giriştim direkt içini hazırladım patlıcan oydum biber ayıkladım birazda yaprak
sardım iki tencereye ayırdım birini bugün pişiririm inş. ötekini dolaba koydum.
2 posta çamaşır katladım, yerleştirdim.
Evi toparladım.
Evi süpürdüm.
Bebişi sallıyorum, çok yoruldum Bi çay molası

Erzurum canım
Şimdiki çocuklar çok önemsiyor böyle şeyleri galiba ya . Tanıdığım her çocuk köy diyip duruyor
Neneyi boşver duymamazlıktan gel 1 hafta en iyisi
Serin olur değil mi Erzurum Bizim buraya Niğde çok yakın kalıyor, gittik kaldım bayağı ve çok sevdik havası insanı küçük bir köydü tam bizlikti.Şimdi orayı sorup duruyor yıkıldı mı diyor o ev. Seneye benim kız biraz daha büyürse bi tur atarız olabilir yani
Dayımlar vs.var amcamlar da eski köyümüze gidiyorlar ev var yedi sekiz tane tam köy orası Terörden dolayı gelmişler köy yakılmış zamanında işsizlikte olunca buraya gelmişler.Ama ben sevmiştim dağlar vs. arazilerimiz var babam yanaşmıyor O burayı sever ortamı var çünkü.

Nego başkanımmm gel gör biii

Bende yazayım şuracığa hanımlar
bayram temizliği bahar temizliği yaz temizliği bittmiiştiirrrr
Ellerine sağlık ablam.
Ben sadece pencere sileceğim perde yıkarım belki genel düzenleme o kadar.
Sürekli yaptım yataklar dahil çok iş yok gibi..

Merhabalar hanımlar
Hava çok sıcakladı Gece klima açıp uyuduk ben ve kızım eşim ve oğlum gelmedi
Ana kız sıcaklıyoruz avuç içlerim biber sürülmüş gibi ayak tabanlarım çok yanıyor
Yaz geldi kavrulacağız yine
Sabah kahvaltısı hazırladım patates kızartması yaptım.
Yataklar toparlandı.
Ev toparlandı.
Bulaşıklar yıkandı.
Balkon yıkanacak inş.suyumu hazırladım durupta en sıcak saatler de yıkamam peki
Çamaşır asılacak bebişin kirlenen çamaşırları var onları çitileceğim elimde sonra makinaya atarım.
Wc yıkandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…