Düzenli Evimiz & Hayatımız

Rabbim kolaylaştırsın zorlaştırmasın, her işinizi hayırla, güzellikler ile, afiyetle, doğru kararlar alıp yaşamanızı nasip eylesin.

Güçlük ve zorluktan sonra mutlaka bir çıkış yolu ve ferahlama olacaktır efserim

Bu gün evdeyim izin aldım 10 kişilik gönül dostlarımı ağırlayacağım. Dün akşam iş çıkışı neler yaptım ;

tüm camlar silindi
tüller güneşlikler yıkandı, takıldı
Mutfak dolabı iş dış silindi
Buzdolabı iş dış silindi

7 gibi maratona çıkıyorum geri kalan işleri 11 kadar bitirmem lazım

İkramlıkları sormayın a dostlar, hazır sipariş edeceğim dün akşam yapacaktım vaktimde vardı. Arkadaşımın kızı hafız oldu onun cemiyetine gitmeyi tercih ettim. Çok da iyi oldu iyiki de gitmişim. Gönlümün ruhumun pası bir nebze olsun silindi.

hepimize kolay gelsin verimli bereketli bir gün geçirmek umuduyla

Günaydın

Gelemiyorum işler bitmiyor bi türlü yetişmicek gibi. Dün ütüleri bitirdim. Balkon perdelerini yıkayıp taktım.

Bugün inşallah evi dip köşe süpürüp sileceğim ya da mutfak dolaplarını halledeceğim bilmiyorum. Daha kapılar da var. Hafta sonu evde değilim. Nasıl yetişecek bakalım

Gelmek istedim yaa

Allah kolaylık versin çocuklar bizlerden de güçlü uyum sağlamak konusunda biraz bocalamış olabilir ama düzeltir derslerini

Hakkınızda hayırlısı olsun ablam. Kuzey Malatya da beklenen bir deprem varmış tedbirlerinizi ona göre alın.
İnş.bi daha hiç bir yerde deprem vs.olmaz.

Ben çok sonradan dahil oldum sanırım postu yeni gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…