Düzenli Evimiz & Hayatımız

Naci Görür' ü dinledim de kızlar depremler doğu Anadoluyu sıkıştırdı diyor.
Olası depremden bahsediliyor,tabi bizim burası için de uyarı var.
Hala hasarlı evinde oturan var annemler 3 katlı anlaşılamadı tamiratı yapılmadı merdivenlerin
ben inanamıyorum insanlar bu depremi nasıl unuttular.
Hiç kolon vs. çakan olmadı orta hasarda oturuyorlar benim kuzenlerde var bunların içerisinde.Binalar yorgun endişeliyim ama insanlar çokta umursamıyor gibi.

Allahım korusun, bir daha yaşatmasın kimseye insanlar böyle hemencecik unutuyor, benim bekarken oturduğum bina üflesen uçacaktı, ben taşındıktan çok sonra İstanbul’da 5.9 olduğunda hasar almıştı bina, ona ragmen kimse ne onarıma ne kentsel donusume yanaşmamıştı ve binayı yine de boşaltmamışlardı. Komşulardan birisi artık şikayet edince kontrol edip mühürlemişlerdi binayı. Çoğu insan mecburiyetten de kalıyordur, kiralar almış başını gitmiş her yerde, o parayı verecek durumun olsa bile kiralık ev yok resmen Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Günaydın canlarim hepinizi bende çok özledim
Yoğunluk hatsafhada bende yine eltim geldi makinesiyle koltukları falan yıkadık bayram temizliginin çoğunu yaptık
Gelen giden bitmedi anlicaginiz şimdide yemek isindeyim yine
Hafta sonu da gelen giden olcak bahçe Ekim işleri icin
Rutin işlere devam yani:)))

Selâm aleyküm kizlar Sabah bacak ağrısıyla uyandım Sabah namazini zar zor kılıp eşime kahvaltı hazırlayıp ise yolladım havalardan dolayı ağrılar fazlalaştı ilaçlar da bitti bayram sonrası bir daha gideceğim Dr a bakalım pek bir iş yapamadım daha oturduğum yerden hem ezanı bekliyorum hem dantel örüyorum
Ağrı biraz hafiflerse dolma yapacağım bayrama onun içi vs hazırlanacak
Sonrada çamaşırlar asılacak ev toparlanacak 4 gibide eşim gelir kahvaltı hazırlanacak akşama da yemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…