Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim de öyle arka taraf köy havası ön tarafta araba korna sesleri, düğün salonu var davul zurna her sey var her bebek farkli oluyor ya kızımın uykusu biraz kötü ama alıştım artık gece uykusuz kalmaya falan
Bide eski evimi özlüyorum ya ama sadece evi çok geniş ve kullanışlıydı burda biraz sıkıştık haliyle eşyalar büyük büyük olunca
Benim de şuan oturduğum ev büyük ve eşyalarımda çok büyük küçük eve gidersem yandım şuan icin taşınmaya hic cesaretim yok ama büyük evde çok yoruyor

Düzelir inşallah büyüdükçe

Bizim kv nin eviydi altlı üstlü oturuyorduk sıkıntılar oldu ev hem de soğuktu bebek olunca yaşanacak gibi değildi ısınmıyordu taşındık. Oturma odam falan aşırı büyüktü 3.50x3.50 kocaman köşe sığıyordu ve kocaman alan kalıyordu bu eve geldik standart bi ev ama tabiki o köşe oturma odasına sığmadı salona koyduk falan baya kötü oldu benim için sıkışık durumdayım ben diğer eve alışmışım beni de bu ev yoruyor alan dar olunca bilmiyorum sevemedim ya

Swetim ben kendimi buldum küçük ev bana çok iyi geldi eşyaları buraya göre aldık olabildiğince sade halılar makine de yıkanıyor konsol ünite gibi şeyler yok mutfak eşyaları nı da ikiye ayırdım kışın 1000 tl geldi fatura doğalgazın sıcak da oluyor ama eşim taşınmamızı istiyor kısmet artık net değil kararımız

Valla ya üst taraflara köşelere boyum yetmiyor tabure falan da koyamıyorum. Çekpasa bezi sarıp öyle siliyorum ama o da çok iyi olmuyor

Selamlar hatunlar
Ooo akşam olmuş hee,saati şuanda fark ettim.

Banyo wc yıkadım
Evi süpürdüm
Koltuklar gidecek, sandıklarını boşalttım, oradaki şeylere yer buldum.
Yeni, minik hurçlar aldım yerleştirdim bazı şeyleri.
Çamaşır yıkadım
Çocukların çantalarını beslenme çantalarını yıkadım
Kızlarımın odasında yer değişikliği, temizlik yaptım
Kapalı balkonumu temizledim, süpürdüm mis gibi ettim.
Camlarını adamıma sildireceğim, yağmurlar biraz bitsin de.
Mutfak topladım, misss gibi oldu
Kısa süre birine baş sağlığına gidip geldim
Kocam yok yine şehir dışında
Yemek de yok.
Çocuklara ne isterlerse yapacağım

Bugun başsağlığına gidince kurabiye koydu arkadaş, çok lezzetliydi, hemen eve gidip ben de yapıyım dedimdi amaa gelince vazgeçtim Yaparsam yerim, yapmıyım en iyisi.
Ama çocuklara da yaptırabilirim hem aktivite olur, hem yesinler.
Bilemedim bakalım düşüneceğuk

Yaz geldi mi?
Sürekli bir yağmur, sel döngüsü içinde savruluyoruz, hiç yaz tatiline girmiş gibi hissedemiyorum.

Ha dün akşam da ütü yaptım.
Bu ara iyiyim maşallah diyin
Düzeliyoruz işte bee bi öyle bi böyle.
Burdan da kopmamam lazım. İpin ucunu kaçırmak istemiyorum.
Hem düzenli hem rahat olmak istiyorum.
Çocuklar da evde zaten. Bunalırsam kalplerini kırarım. Kırmıyım.... O yüzden relaks olayım ama gevşemiyim de.

Ahh öyle işte.. Yazasım varmış

Merhabalar kızlar nasılsınız
Evi derledim topladım.
Bebişi yıkadım,duş aldım.
Evi süpürdüm.
Dünden kalan tavuk etinden şehriye çorbası yaptım.
Alışverişe gitmem gerekiyor bulaşık makinesi tableti bitti.Annemlere geçeriz oradan giderim artık.
Dün eş kişisi hatasını anlamış ama ben affetmedim bakalım burnunu iyice sürtmek istiyorum kuru özür diledi olmaz öyle affetirmek istiyorsa kendini uğraşacak Eyvallahım yok artık.

Kuru özür değil ne istersin bacımsu? Tam tur pırlanta yüzük olsa mesela

Şaka yaptım kızma aman hee
Belli ki özür tatmin etmedi, davranışlarda değişiklik bekliyorsun.
İnşallah daha derin kırıldığını anlar, gönlünü almak için çabalar canım.
Daha fazla uzamasın da ev huzurunuz kaçmasın.
Oysa her geçen gün çok kıymetli, üç günlük dünya....

Inşallah canım❣
Üzüldüm sıkıntı yaşayıp çıkmana ama bazen uzaklık daha iyidir insallah gönlümüze göre evlerimiz olur
Eşyalarımın cuk diye oturacağı istediğim gibi dizeceğim bi ev istiyorum temizliği de kolay olsun

Evet öyle Pinhanım gereksiz huzursuzluklar oysa biraz değişiklik istiyorum ben.Bakalım umarım herşey yoluna girer.
Hiç fena olmaz ama pırlanta altın falan da olur

Amin amin Benim de öyle en kısa sürede nasip olsun hepimize.

Bugün yaptıklarım,
yemek yaptım,
mutfağı toparladım bi makine boşaltıp doldurdum,
çamaşırlığı boşalttım, yeni çamaşırları yıkadım,
çalışma odası ve salonu toparladım,
banyoyu yıkadım, klozet lavabo ve aynayı temizledim,
Süpürgeyi de eşime kitledim

Bugün yapacağım bi mutfağı toplamak kaldı, bulaşıkları makineye yerleştirip tezgahı sileceğim o kadar.

Eşyalarım buraya uygun olsa belki bende severdim ama işte nerden bileyim aldım kocaman kocaman eşyalar

Sıkıntıyı evliliğin ilk ayı yaşadık da çıkmak ancak 4 seneyi buldu

Ayyy amin amin kendi düzenimi yaptığım bi evim olsun istiyorum bende rabbim en kısa zamanda nasip etsin hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…