Duyuru: 2. KK nın en şık bayanı yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

ya kısa olabilir ne var bunda illa uzun olcak die bişi yokk yani

kırmızı gozede hitab ediyor aslında yolla you_know dikkat cekersin daha guselopuyorumnanaktan

sen yolla kızımaklinialirimsmile bi topiğe eski sevgilim aldıgı hediyeyi yazmıstım kadının biri cıktı 3 aylık evlisin eski sevgilini anıosun yazık sana dedi kaydirigubbakcemile3 halbuki salak sunu bunu aldı demiştim hani ayyy sağolsun sunu aldı desem anlarım şimdi millet laf söyler diye sey ettim ama göndersemmiki biraz sey ya ama onu gönderim ya ben buluyımde

düzeltme .................... ..................... .................

Son düzenleme:
canım sana gönderdigimde kısa zaten gördun sen ama şimdi millet cok iddialı olur benim o elbisem biraz iddiasız sade yani bakalım ya

benim elbisemde kısa begenmeyen oy vermes onun dısında cok kısa falan filan diye kimseyide ilgilendirmesopuyorumnanaktan

yok kısalıgından tereddütte kalmadım zaten begenmeyen oy vermez yani ama kırmızı elbisem daha dikkat cekici ondan şey ettim ama pc de kayıtlı bulamıom ya delircemmmm

bende de kırmızı vardı yollamadım zaten ecem bıkmıtır benden kıza kac kere elbise yolladım bunu koy diye kaydirigubbakcemile3 en sonunda karar verdim yolladım bakalım nasıl olucak

Kizlar yolluyorum bendeee
daha demin cekindim erinmeden giydim birde

hepinize günaydın kızlarr
bu yarışmaya katılım diğerinden daha az listeyi de gün içinde bi ara eklerim
bende dün resim çektim katılcam bakalım nasıl olucak
moon senin en son gönderdiğin resmini koyuyorm bıkıcak bişide yok hem ben gayettt mutluyum

eccem çokta fazla kişiye gerek yok zaten geçen yarışmada çok fazlaydı bence canım 10 kişi ideal diye düşünüyorum senin katılmana da çok sevindim bayanssulusmile

eccem çokta fazla kişiye gerek yok zaten geçen yarışmada çok fazlaydı bence canım 10 kişi ideal diye düşünüyorum senin katılmana da çok sevindim bayanssulusmile

yine 10 kişi olur belkide geçer bile
sizin aranızda pek bi iddiamda yok ama görcez artıkk

eeee ne zaman başlıyor bu yarışma.:hulya:

çarşamba günü başlıyo ablacım

katılmak isteyen şimdiye gönderirdi resmini yawruşum ya :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…