Duyuru: 2. KK nın en şık bayanı yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

benEceA

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
19.069
1
34
bayanlar birinci yarışmamızı sağ salim bitirdik
hemen ikinciye başlamak isteyince bende yeni topiği açıyorumm
çarşamba günü saat 10:00 a kadar resimlerinizi beklicem saat 10:30 da da yarışmayı başlatıcam

Kurallar
1. resimler kendi söz, nişan, kına gibi özel günümüzden olmayacak yani kimse nişanlıklı resmini göndermesin
2. yüzler gözükmeyecek
3. resimlerde nick yazmayacak
4. yarışma bitene kadar nickler açıklanmayacak
5. yarışma bitene kadar kurallara aykırı bi durum olmadıktan sonra resim kaldırılmayacak

şimdilik bu kadar eklememi istediğiniz herhangi birşey olursa siz söyleyin ben ekleyeyim opuyorumnanaktan

bugün çekeyim yarına yollarım canım aklinialirimsmile
kurallar iyi olmuş bencede , biz kadraja zar zor girmeye çalışırken başkasının prof. çekimle katılması haksızlık bayanssulusmile yine aksesuarla mı olsun ?

aksesuarlı olursa iyi olur eski çekimde olabilir
hani daha önce bi düğünde resim çekinmişsindir onu da gönderebilirsiniz

daha once benim burda yayınladıgım resim vardı onu koyamam herkes tanır:) bask bi tane bulurum ceker yollarım

BU NE HIZZZZ KIZLAR AZCIK NEFES ALAYIM SONRA FİKİRLERİMİ BEYAN ETCEM SİZE:dance:

hemen açmıssın valla bende dayanamıodum eklicem hemen resmimi cnm bu sefer yüzümü karalar atarım sana yorulma die opuyorumnanaktan bu arada kurallarda guzel olmus

eğer elbisemi bulabilirsem bu sefer ben de katılabilirim belki a.s

hemen açmıssın valla bende dayanamıodum eklicem hemen resmimi cnm bu sefer yüzümü karalar atarım sana yorulma die opuyorumnanaktan bu arada kurallarda guzel olmus

saol canımm olumunekankayizsmile
hemen gönder bekliyormm resmi

bakalım bu sefer kimleri keşfetcezz

benim bi elbisem varda simdi cok tepki alırım diye bilemiyorum kaydirigubbakcemile3

rengi farklı degil kırmızı duz bir elbise kombinozon gibi diyebilirler ondan cekiniyiorum biraz gondersemmi diye

rengi farklı degil kırmızı duz bir elbise kombinozon gibi diyebilirler ondan cekiniyiorum biraz gondersemmi diye

ay ama ben görmezsem çatlarım meraktan
şaka bi yana eğer terddütün varsa ekleme sonra olumsuz eleştiri yapılır üzülürsün

olduu sipidimm hemn çek gönder bekliyormm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bacım olmazki öyle hem şuanda çekemem hemde malum mükemmel olcam haksızlık olur :roflol::roflol::roflol:
Şaka bi yana sana bi ara göndermiştim ya bak onunla katılabilirim kaydirigubbakcemile3

Bacım olmazki öyle hem şuanda çekemem hemde malum mükemmel olcam haksızlık olur :roflol::roflol::roflol:
Şaka bi yana sana bi ara göndermiştim ya bak onunla katılabilirim kaydirigubbakcemile3

evt o güzeldi amma tekrar göndermen lazım çünkü gelen kutumu boşalttım
o güzeldi :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…