Duyuru: 2. KK nın en şık bayanı yarışması - Abiyelerimiz ve Biz

ay evet bencede olsun eccem yaa
kuzum biraz baskı yapalım eccem e kaydirigubbakcemile3

isteriz :enbuyukkk:

yarına açıcam bayanlar yarışmayı hepinizin bilgisi olsunnn

bişeyler daha yapamaz mısın yaw-tatlicadiarzu- mesela bugün aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

eccem gel sunu bugun yapalim
yarini kim beklicek yaww

canikocum ilk mesajındaki tarih kısmını değiştir istersen aklinialirimsmile

evet ecem ya haftabaşı en uygunu bence katılan katılırdı bu zamana kadar..

artı bide benim yolladığım resim geldimi sana??

evet ecem ya haftabaşı en uygunu bence katılan katılırdı bu zamana kadar..

artı bide benim yolladığım resim geldimi sana??

resmin geldi canım

tmm aldik biz lafimizilaelaelaelaelae

datlum öğle arasında yaparsın sende geçenkini de bu saatlerde açmıştın ozaman da işte değil miydin :jeyyar:

tamam bayanlar bana akşamüstüne kadar izin verin bari düzenleyip açayım anketi olur mu?

resmin geldi canım

tamam bayanlar bana akşamüstüne kadar izin verin bari düzenleyip açayım anketi olur mu?

eccem harikasın tatlım sağol bilmiyorumkismile opuyorumnanaktan belki daha bile erkene yetişir aklinialirimsmile ben bugün ikide çıkıcam gerçi bana yaramaz:hulya:

sırnaşık şey

ama sizde oylarınızı bana vericeksinizzz laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ehuueheh delikafadulden sırnaşık şey
çok hoşsun canımmm benim bizleri kırmadığın için çok teşekkürlerr çok tatlısın..opuyorumnanaktan

sırnaşık şey

ehuueheh delikafadulden sırnaşık şey
çok hoşsun canımmm benim bizleri kırmadığın için çok teşekkürlerr çok tatlısın..opuyorumnanaktan

aaa :kedi::kedi:
utandm ama nie kırayımki ben sizi yaa

ayyy baslıcakmı bende foto değiştircktim carsambaya kadar gönderin bana netten demiştim neyse böyle olsun bakalım:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…